Pasakoja senovė ir dabartis
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Sveiki visi, aplankę mus
Jūs svečiuojatės Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje. Mes džiaugiamės, kad Jūs radote mus. Kviečiame pakeliauti ir su mumis susipažinti artimiau. Nors mes maži, bet galim daug- jūs netruksite tuom įsitikinti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mūsų mokykla taip atrodo
Mokykla įkurta 1994 metais. Įkūrus joje dirbo 18 mokytojų, mokėsi 353 mokiniai. Tais pačiais metais buvo pradėta dėstyti sustiprinta dailė. 1995 metais pradėta mokyti sustiprinta anglų kalba nuo antros klasės. 1998 metais mokykla įsijungė į tarptautinį vaikų ugdymo  projektą "Gera pradžia".
 Šiuo metu mokykloje mokosi 390 mokinių, sukomplektuota penkiolika
1-4 klasių , dvi priešmokyklinės grupės. Dirba 25 pedagogai, iš kurių 7 metodininkai, 18 vyresniųjų mokytojų.
 Jau tapo tradicija mokykloje organizuoti paralelinių klasių savaites, ruošti Kaziuko mugę, ketvirtokų išleistuves, Gerų darbų savaitę, o kiek dar įvairiausių kalendorinių švenčių ir renginių.
 Kadangi vykdomas kryptingas meninis ugdymas, tai mokiniai aktyviai dalyvauja konkursuose ("Gamtos pasaka"-kasmet), eksponuoja savo darbus ne tik mokykloje, mieste, bet ir galerijose (Šiaulių ''Laiptų" galerija).
 Organizuojame masinius renginius "Žalioji vaistinė", "Nešk, nešk, bitute, medutį", kviečiame juose dalyvauti tėvelius, senelius, visus besidominčius.
 Mokyklos pedagogai pastoviai dalyvauja Šiaulių Centro pradinėje mokykloje organizuojamose konferencijose, skaito pranešimus, dalijasi turima patirtimi. Mokiniai taipogi dalyvavo respublikiniame konkurse "Mano žvilgsnis į supantį pasaulį", kuriame tapo trečios vietos prizininkais.
 Mūsų mokykloje mokosi vaikų su negalia, tad norint suteikti jiems kuo daugiau galimybių mokytis ir atskleisti save, nuo 2003 metų mokykloje jiems padeda surdopedagogas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokykloje dažnai vyksta šventės, koncertai. Juose vaikai dalyvauja noriai, nes ten ne tik dainuojama, bet ir šokami įvairiausi šoiai. Koncertų pasižiūrėti susirenka draugai, tėveliai, darželių vaikai. Malonu parodyti tai, ką išmokai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kaip maži kaubojai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Antrokai šokdami moja saulelei
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Trečiokai šoka ypač susikaupę, bet linksmi
Lankytojai:2491
Reitingas: (18 vertintojai)
Sukūrimo data:02/24/04
Paskutinieji pakeitimai:05/16/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Pasakoja senovė ir dabartis Perjungti į Bibliotekos lygmenį