Naujosios Akmenės mokyklos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ramučių vidurinė mokykla
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ramučių vidurinė, stogastulpis mokytojo V.Daugmaudžio darbas
Trečioji vidurinė mokykla Naujosios Akmenės mieste duris atvėrė 1977 metais. Į pamokas pirmieji moksleiviai šiame pastate susirinko tik spalio 19, nes dar pusantro mėnesio tuometiniai būsimieji šios mokyklos moksleiviai tvarkė aplinką, padėjo dažyti klases, montavo baldus. Ir pagaliau baigta. Į dažais kvepiančią mokyklą sugūžėjo beveik tūkstantis moksliukų ir pradėjo kurti savo istoriją.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Naujas pastatas, kurio slenkstį kasdien mynė tūkstantis kojų keitė savo išvaizdą , ėmė neatitikti laikmečio reikalavimų, o tarybiniai projektuotojai laikėsi tam tikrų standartų ir mokyklos buvo labai panašios viena į kitą. Todėl,2002/2003 mokslo metais mokytojas V.Daugmaudis su vaikinais, kurie pasirinkę technologijas ir braižybą konstravo maketavo ir visą vasarą dirbę 2003 - 09 - 01 pristatė savo darbą, mokyklos foje.
Kokia ta mūsų mokykla? Pirmiausia, tai linksma, atvira, kai kas sako, kad ir dainuojanti mokykla. Mūsų moksleiviai mokosi, dalyvauja įvairiuose projektuose, ir garsina mokyklos vardą. Mokytojai, vadovauja moksleivių mokymosi procesui, kelia savo kvalifikaciją ir stengiasi būti moksleivių draugais. Mokykloje galioja taisyklė, jei tu nori išmokti tai to tikrai pasieksi, nes kiekvienas mokytojas pasiruošęs padėti.
Pas mus pirmoji užsienio kalba - vokiečių. Todėl jau 11 metų bedradarbiaujame su Vokietijos Bocholto miesto Euregio gimnazija. Kiekvienais
metais keičiamės mokytojų ir moksleivių delegacijomis, vykdome bendrus projektus.
Nuo šių mokslo metų įsijungėme į Socrates, kordinuojamą projektą "Gyvenimas ir darbas Europoje", mūsų akiratis plečiasi,draugų ratas didėja. Mokykloje veikia "Atjautos" klubas, kuriame dirbama pagal programą "Bendraamžiai - bendraamžiams". Čia sukurta poilsio oazė mokykloje besimokantiems vaikams. Ypatingai daug dėmesio skiriama socialiai apleistų moksleivių integracijai į mokyklos bendruomenės gyvenimą. Klubas yra užmezgęs kontaktus su Vokietijos Liuteno
miesto Maltos ordino grupe. Mokykla gauna labdaros siuntas, moksleiviai vyksta į tarptautinaes vasaros stovyklas, kurias organizuoja Maltos ordinas.
Mokykloje labai aktyviai veikia "Talentų klubas", tai sumaniausių dainingiausių moksleivių grupė, kuri orginaliais koncertais džiugina savo mokyklos ir miesto gyventojus. O dėl kasmetinio renginio "Dainų diena" mus vadina dainuojančia mokykla. Na ir aišku mokyklos etnokultūros muziejus, nes būtent jo eksponatai, visa muziejininkų veikla ir paskatino įsijungti į šį projektą, bet apie tai vėliau.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
O žiemą mes atrodome taip...
Lankytojai:2767
Reitingas: (39 vertintojai)
Sukūrimo data:02/27/04
Paskutinieji pakeitimai:03/03/04
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Naujosios Akmenės mokyklos Perjungti į Bibliotekos lygmenį