KTU Vaižganto progimnazija
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mažoji Eurovizija
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mūsų mokykloje dirba daug kūrybingų mokytojų. Jie dažnai surengia įvairių renginių.
Prieš pat Kalėdas jie surengė koncertą „Kalėdų stebuklas“.Tai buvo nuostabus koncertas. Jame dalyvavo net keturiolika įvairių dalykų mokytojų su mokiniais. Į šventę buvo pakviesti mokinių tėveliai. Aš taip pat ten buvau ir dainavau. Viena mokytoja filmavo ir buvo labai smagu pasižiūrėti į save, kaip dainavai ar kaip atrodei. Buvo keli ir labai juokingi numeriai. Visiems šventė labai patiko. Ir tiems, kurie dainavo, ir tiems, kurie tik žiūrėjo.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visai neseniai vyko „Mažoji Eurovizija“. Ją sugalvojo muzikos mokytojas. Tai lyg tikra Eurovizija, bat joje dalyvauja ne tikri, profesionalūs dainininkai, o mūsų mokyklos mokiniai. Dalyviai patys pasirenka Lietuvos ar užsienio atlikėjų dainas. Patys mėgina atkartoti pasirinkto atlikėjo stilių ir šokį. Eurovizijos metu pas mus „lankėsi“ daugybė įžymių žmonių: Bagy B, Simona („Kelias į žvaigždes“), Christina Aguilera, Atlanta, Violeta Riaubiškytė ir dar daugybė kitų įžymybių.
Šiemet buvo paduota labai daug paraiškų dalyvauti „Mažojoje Eurovizijoje“. Teko surengti net tris pusfinalius. Per kiekvieną pusfinalį jie varžėsi, kas geriau pasirodys ir paklius į didijį finalą. Kiekvieno pusfinalio pabaigoje buvo paskelbiami penki geriausieji, kurie ir keliaus į finalą. Dalyvius vertina griežta ir kompetentinga komisija.
Visi patekusieji į finalą buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes. Kiekvienoje grupėje buvo išrinktas pats geriausias. Na, o visų šauniausias tapo Grand Pri nugalėtoju.
Lankytojai:3974
Reitingas: (25 vertintojai)
Sukūrimo data:03/19/07
Paskutinieji pakeitimai:03/19/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 KTU Vaižganto progimnazija Perjungti į Bibliotekos lygmenį