KTU Vaižganto progimnazija
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Penktokų krikštynos

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Sveiki! Gal jau žinote apie ką šį kartą pasakosiu? Ne? Nežinote ką reiškia ,,Penktokų krikštynos“? Tuomet aš privalau jums tai papasakoti! O jeigu žinot, tai paskaitykit kas šiais metais nutiko! O dabar nuo pat pradžių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mes kiekvienais metais, mokykloje, ruošiame penktokų krikštynas. Jų metu mokiniai yra pakrikštijami tapę penktokais. Bet šios krikštynos nėra paprastos. Juk mes neiname į bažnyčią. Mokyklos mokinių seimelis išrenka temą. Tuomet ta tema yra kuriamos kliūtys arba kokios nors kitokios užduotys.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šiais metais krikštynų tema buvo „Mikės Pūkuotuko pasaulis“. Buvo daugybė įvairių užduočių, kuriose buvo panaudotas medus. Juk mes puikiai žinome, kad meškinai mėgsta medų. Penktokai keliavo per visus mūsų mokyklos koridorius ir keletą kabinetų. Nė vienas nežinojo kokia jų laukia kita užduotis ir labai bijojo, kad nebūtų ko nors šlykštaus. Įveikę visas kliūtis jie turėjo priesiekti. Po viso šito penktokai galėjo eiti persirengti, o kiti mokiniai, kurie ruošė užduotis, turėjo viską sutvarkyti, kad būtų švaru.
Po tokios pertraukėlės prasideda diskoteka. Ji trunka kelias valandas. Devintą valandą viskas baigiasi ir visi einame namo.
Lankytojai:4022
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:01/11/08
Paskutinieji pakeitimai:01/28/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 KTU Vaižganto progimnazija Perjungti į Bibliotekos lygmenį