KTU Vaižganto progimnazija
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mokinių kūrybinių darbų konferencija 2009
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Klaudijus pristato darbą
Tai tradicinė mūsų mokyklos mokinių konferencija, kurios metu mokiniai pristato savo kūrybinius darbus. Šiais metais buvo labai daug pristatymų. Kai kurie mokiniai demonstravo net po kelis darbus. Kelių mokinių darbai jau pristatinėjami ne pirmą kartą. Pavyzdžiui, 6b klasės mokinys Klaudijus Šyvis su savo projektu „Matematikos dėsniai“ dalyvavo  „Jaunųjų mokslininkų konferencijoje“  Santaros gimnazijoje ir patraukė komisijos dėmesį. Šioje konferencijoje  šeštokės Faustina ir Neringa, pristatinėjusios projektą apie atliekų rūšiavimą, buvo apdovanotos dovanomis.
Mokyklos konferenciją vainikavo šeštokų ir istorijos mokytojos Astos kurtas vaizdo filmukas apie Šančius. Visiems buvo labai įdomu sužinoti, kas gyvena tuose senuose namuose, kurie pastatyti dar 19-ame amžiuje. Taip pat sužinojome šį tą naujo apie mūsų mokyklos palėpę – ten buvo mokoma šaudyti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Apdovanojimai
Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir, kaip jau įprasta, molio dirbiniais. Tikimės, kad ir kitoje mokinių kūrybinių darbų konferencijoje sulauksime šitiek daug norinčių kurti bei dalyvauti mokinių.
Lankytojai:1995
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:06/09/09
Paskutinieji pakeitimai:06/09/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 KTU Vaižganto progimnazija Perjungti į Bibliotekos lygmenį