Šančių vidurinė mokykla
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
 Šių metų vasario 13d. 13val. mokyklos aktų salėje įvyko baigiamasis projekto „Knygos reklama“ renginys. Jame dalyvavo 5-10 klasių moksleiviai. Šio renginio tikslas buvo skatinti moksleivių susidomėjimą knygomis, suteikti galimybę atskleisti savo kūrybinius gebėjimus.
  Renginys prasidėjo priminimu, kad šiomis dienomis 90-metį švenčia poetas Kazys Bradūnas,  kad šalyje minimas poeto Bernardo Brazdžionio 100-metis. Klausėmės įrašo, kaip poetas skaito savo eilėraštį. O paskui 5c kl. mokinė Saulė Milaševičiūtė padeklamavo Vytės Nemunėlio eilėraštį „Pavasario spinduliukai“. Respublikinio meninio skaitymo konkurso Kauno miesto turo laureatas 11kl. mokinys Vidmantas Ferenca įrodė, kad galima išmokti mintinai ir labai ilgą tekstą. Jis mums paskaitė Jurgio Gimberio jumoreską ,,Ne toks kaip kiti".
Mokytoja Dalė Bubelienė pristatė informaciją apie tai, kaip mes skaitome knygas. Diagramos, sudarytos pagal 5-10 klasių mokinių atsakytas anketas, parodė, kurios klasės skaito daugiausiai, o kuriose dalis mokinių net neprisimena paskutinės perskaitytos knygos.
  Buvo deklamuojami eilėraščiai, rodomi įvairių knygų pristatymai. 8d klasės mokiniai parengė pateiktį apie vieną iš Main Rido knygų -romaną „Baltoji pirštinė“, tokiu būdu priminė mums knygas, kurias su malonumu skaitė ir mūsų tėvai. 9a klasė nepamiršo ir vaikiškų knygų, jie parengė puikų ,,Mikės Pūkuotuko pasaulio“ pristatymą. Tačiau, mano nuomone, įdomiausią knygos reklamą parengė 7b klasė, pristačiusi M.Burges knygą, „Heroinas“. 10a klasė pristatė populiariausią šio meto knygą – D.Browno „Da Vinčio kodas“. Jie parengė  pateiktis ne tik apie knygą, bet ir apie patį Da Vinčį bei apie knygos autorių. O  jauniausieji mūsų mokyklos moksleiviai,  5b klasė, netgi suvaidino pasakų ištraukas pagal knygą „Lietuviškos pasakos“.
  Tądien buvo ne tik deklamuojami eileraščiai, bet ir dainuojama!  9b klasės mokinės Edita Ganusauskaitė ir Vida Venslovaitė padainavo dainą poeto Marcelijaus Martinaičio žodžiais -„Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“.
   O kad senas istorijas galima perskaityti ir interpretuoti naujai, mums parodė 8c klasė, suvaidinusi K. Ostrausko ,,Jūratę ir Kastytį“. Nebuvo nuobodu.
  Baigiantis renginiui buvo pareklamuotos populiariausios 2006 metų knygos paaugliams: Gendručio Morkūno „Vasara su Katšuniu“, Kazio Sajos „Kurio niekas nemylėjo“, Daivos Vaitkevičiūtės „Trise prieš mafiją“, Vytautės Žilinskaitės „Kintas“ ir Justino Žilinsko „Gugis-girių kaukas ir žmonių draugas“. Dabar jau žinome, kad geriausia 2006 metų knyga paaugliams tapo D. Vaitkevičiūtės ,,Trise prieš mafiją“. Skaitykime!
                                               
                                                                Kristina Terminaitė 9b klasė

Lankytojai:3918
Reitingas: (27 vertintojai)
Sukūrimo data:02/26/07
Paskutinieji pakeitimai:02/26/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Šančių vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį