Šančių vidurinė mokykla
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kas man yra laisvė?
Patogiai įsitaisius mašinos sėdynėje, laisvam vėjui plaukus kedenant, - per pasaulį keliauti. Europai „labas“ sušukt ir garsiai juoktis, plepant su prancūzu po San Tropezo saule. Apie Savo žemę, apie Savo Lietuvą, Savo Nemuną ir žalią žolę. Dėmėtas karves pakely, Suvalkijos lygumas ir Šančiukų trobeles. Džiaugtis, kad jis žino, kur ta Lietuva, kokia ji (nes aš papasakojau!) ir net moka paniūniuoti apie mūsų dienas kaip šventes. Bah.
                                                                     Justina Petrulionytė, 12R

Pasitikdami Kovo 11-osio dienos šventę dieną visos mokyklos mokiniai vienu sutartu metu susimąstė, kas mums yra LAISVĖ. Štai keletas mūsų mokinių minčių šia tema:
Laisvė - tai oras, tuščias kelias  be kliūčių, kuriuo einama, kur niekas negali pagriebti už rankos  ir sakyti: STOP! Čia neini! Eik kitu keliu.
Laisvas žmogus turi jaustis kaip paukštis. Laisvam žmogui yra daug pasirinktinų kelių. Tarkim, aš noriu skaityti ir kalbėti tik lietuviškai -  aš ir galiu taip daryti, ir niekas negali pasakyti: ne, neskaityk, tu skaityk rusų, vokiečių, lenkų ir kt. kalbomis. Aš esu laisva, aš renkuosi, ką noriu skaityti, ką noriu matyti!..
                         Justina D. 10c kl.

Man laisvė yra nuolatinis žinojimas, kad esi nepriklausomas. Gali būti laimingas žmogus ir niekas tos laimės nesugriaus.
                          Aurelija J. 7d kl.

Džiugu, kad šiandien, Kovo 11-ą dieną, galiu be baimės iškelti
trispalvę. Geltoną saulę, dėl kurios tobulėju. Žalią žemę, kuria gyvenu ir laukiu derliaus. Raudoną gyvybę, raginančią neužmiršti, kas esu, kuo buvau, kas būsiu.
Visa tai turiu, vadinasi aš LAISVA, mes LAISVI, Lietuva LAISVA                                                                                                Gabrielė D. 12r kl.
Manau, kad visiškai laisvi yra tik paukščiai. Jie skraido padebesim...Jie visiškai laisvi!
                             Vitalija 7d kl.
Laisvė yra nebranginama tol, kol jos neprarandi...Laisvo žmogaus niekas nevaldo savo įtaka, bet toks asmuo vienintelis atsako už save.
                           Emilija S. 8a kl.
Laisvė - tai nepriklausomybės jausmas. Su juo jautiesi laisvas ir nevaržomas. Tai lyg paukštis su sparnais, skraidai ir klajoji viskuo patenkintas. Tai lyg vanduo: čiurleni, plauki niekieno nelaikomas, nevaržomas visur...                               Rūta B. 9a kl
Kovojo už tą žodį „laisvė“ ir kardu, ir šakėmis, žodžiu, viskuo, kuo galėjo. Laisvę gali įvertinti tik tas, kuris jos neteko.
                             Julija B. 7b kl.
Vienam žmogui laisvė yra kelias į platų pasaulį, kitam- kova už savo šalį, o man laisvė - tai taika, gyvenimas be užgauliojimų ir pykčių.                        Sandra K. 6c kl.
Aš manau, kad laisve turi džiaugtis visas pasaulis, tiek vaikai, tiek dideli, suaugę žmonės. Laisvė man yra gyvenimas.                                          Andrius 7d kl.Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šventei skyrėme ir GYVĄJĄ VĖLIAVĄ!!!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokiniai ir mokytojai buvo apsirengę Lietuvos vėliavos spalvomis!!!
Mūsų mažosios vėliavos!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:7191
Reitingas: (34 vertintojai)
Sukūrimo data:03/10/07
Paskutinieji pakeitimai:03/10/07
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
PdqvVpDWTwmQkClCezvlcddz010/05/21
FmPOKOcytkeMVfKWXemxizctc007/26/14
Kur baigiasi Kauno TIESARoberto011/08/09
Kur baigiasi Kauno TIESARoberto011/08/09
hfGnWDLdTlUrcZSbMPqmlvozi009/20/09
pmlnzPNciceySvVraKOjcapqhvbaqc009/17/09
Atnaujinkite žurnalą!!!!Anonimas004/22/09
geraanonimas004/27/07
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Šančių vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį