Šančių vidurinė mokykla
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Neseniai mūsų mokykloje lankėsi Socrates Comenius projekto ,,Per pažinimą į toleranciją’’ partneriai iš Turkijos Usako miesto mokyklos Özel Üftade Lisesi.
     Nuo rudens buvome pasiilgę ir norėjome kuo greičiau pamatyti savo draugus. Įdomu buvo, kaip patiks mūsų partneriams Lietuva. Turkus sutikome taip pat šiltai kaip ir jie mus.
    Kiekvienam turistui svarbu, kur jis lankysis, todėl su projekto mokytojomis  sudarėm maršrutą, kur keliaus mūsų svečiai. Suplanuota buvo kiekviena valanda, kiekviena dienelė.
    Man pačiai, kaip ir visiems mano draugams, buvo įdomu stebėti turkų jaunimą, stebintį vis kitus kraštovaizdžius, bažnyčias, skulptūras ir kt.  Manau, kad jiems patiko mūsų maža Lietuvėlė, jos senoji sostinė Trakai ir šiuolaikiškas, bet senove dvelkiantis Vilnius, mūsų auksinis pajūrys, didžioji Nidos kopa... tikiuosi, kad jiems įdomu buvo, kaip ir mums viešint Turkijoje, susipažinti su mūsų tautos papročiais bei liaudiškais šokiais. Mes mokėm turkus dažyti margučius, vyti senovines juostas, karpyti karpinius, lipdyti molio puodynes.
    Ne visuose miestuose jie lankėsi, tačiau spėjo susipažinti su svarbiomis ir įdomiomis vietomis Lietuvoje.
   Viešnagės laikas mums prabėgo taip greitai, kad net nepastebėjome, kai atėjo metas mūsų draugams turkams išvykti. Labai nenorėjome tarti "sudie", tad ištarėme "iki pasimatymo ir gero kelio".
  Atsisveikinat buvo visko: ir ašarų, ir draugiško juoko, tačiau tai truko neilgai, jiems praėjus pasų kontrolę, supratome, kad VISKAS!!!
  Tenka išsiskirti VISAM LAIKUI.
  Nors gal kada nors…..?

                                                          Ugnė Janušauskaitė 10b kl.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1185
Reitingas: (15 vertintojai)
Sukūrimo data:05/10/07
Paskutinieji pakeitimai:05/15/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Šančių vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį