Šančių vidurinė mokykla
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šių metų rugsėjo 21 dieną įvyko naujosios Mokinių Tarybos ir klasių seniūnų vakaronė – krikštynos „Mes – komanda“  .
Prie aktų salės durų visus rimtu ir rūsčiu veidu pasitiko prižiūrėtoja. Jos išvaizda kėlė siaubą. Liaudiškai vadinami „kerzai“ , juodos kelnės, švarkas, odinės pirštinės, beisbolo lazda ir kepurė su snapeliu. Sąsiuvinyje parašę vardą, pavardę ir pravardę galėjome patekti pro duris, papuoštas plakatu su užrašu „Kauno Šančių vidurinės mokyklos jaunesnieji asiliukiai“.
Aktų salėje susirinkusieji buvo susėdę ratu. Palaukę savo nepunktualiųjų draugų pradėjome ceremoniją. Pirmiausia visi ant lipnių geltonų lapukų užsirašėm savo vardus ir priklijavom ant nuotaikų termometro. Blogos nuotaikos laipsnio neužpildė nė vienas lapukas, užtat geros nuotaikos laipsnis buvo perpildytas, ir lapukus teko klijuoti vieną ant kito. Suklijavę lapukus žaidėm susipažinimo žaidimą. Sustoję ratu mokėmės vieni kitų vardus ir ženklus. Manau, šis žaidimas sukėlė daugiausiai juoko. Ne kartą teko raudonuoti iš gėdos, kad nepameni draugo vardo, ženklo, o jeigu ką nors sumaišai – tragedija. Turbūt labiausiai bijojo pačios mažiausios žaidimo dalyvės – penktokės. Seniūnai ir taryba susiskirstę į mažas grupeles žaidė pasitikėjimo žaidimus. MT mamytė Daiva Klimavičienė labai baiminosi, ir manė, jog galim vienas kito neišlaikyit, išmesti arba nepagauti ir kitaip susižaloti. Kadangi buvom atsargūs, jokių nepageidaujamų įvykių neatsitiko. Vėliau prižiūrėtoja ir auklėtoja išdalino „Optima Linija“ sauskelnes ir liepė užsidėt jas ant galvų.
Su tokiais galvos apdangalais susikabinę už rankučių bėgome aplink mokyklą lydimi prižiūrėtojos ir skanduodami „Hey hey hey, mes mažučiai asilai! Hey hey hey, mes su pampersais ir mums gerai!“. Po bėgimo su sauskelnėmis ant galvos atsiklaupę ant mokyklos laiptų sakėm priesaiką. Vėliau nuo MT mamytės Daivos Klimavičienės gavom šaukštą vaikiškos tyrelės ir „palaiminimą“. Mūsų baisioji prižiūrėtoja ir auklėtoja parengė dar vieną užduotį : su išpaišytomis guašu nosimis ant balto lapo turėjome rašyti „Myliu tarybą“  arba „Myliu mokyklą“. Mokyklos prezidentė irgi sakė priesaiką atsiklaupus priešais tarybą ir seniūnus. Grįžę iš lauko gavom juodos duonos riekę nuo MT mamytės Daivos Klimavičienės. Užkandę duonos nesėkmingai atlikom užduotį su čiužiniu. Stengėmės visaip, kaip tik galėjom, bet galiausiai trise nukritom ant žemės, ir žaidimas baigėsi. Po jo sekė dar vienas pasitikėjimo žaidimas palikęs daugiausiai įspūdžių.
Mūsų vakaronę – krikštynas „Mes – komanda“ karūnavo diplomų išdavimas. Laimingi, su išpaišytomis nosimis ir sauskelnėm ant galvų išsiskirstėm namo.


                                                                            Vitalija Cvetkova 8d
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1805
Reitingas: (18 vertintojai)
Sukūrimo data:10/02/07
Paskutinieji pakeitimai:10/02/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Šančių vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį