Šančių vidurinė mokykla
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rugsėjo 25 – ą, kaip ir visa mūsų mokykla, Mokyklos Mokinių Taryba minėjo Turizmo dieną. Mes aplankėme Girionis, vaikščiojome pamariu, svečiavomės Lietuvos miškų institute.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kelionę pradėjome dardėdami autobusu ir aptarinėdami būsimą nuotykį. Išlipę stotelėje prie pirmojo mūsų punkto – Lietuvos miškų instituto – patraukėme jo link. Ten mus draugiškai sutiko Aplinkotvarkos katedros vedėjas bei šio instituto dėstytojas Zenonas Janauskas. Jis aprodė mums visą pastatą, studentų surinktus įvairių augalų pavyzdžius, daugybę paukščių iškamšų bei visą pastato kiemelį, kuriame pamatėme dar daugiau visokių augalų. Taip pat turėjome galimybę su juo nusifotografuoti. Parodęs mums kelią, kuriuo reikėjo eiti toliau, jis išlydėjo mus, pažadėjęs visada padėti, jei mums ko reikės. Supratome, kad jis labai vertina savo darbą.
Pašilių miško takeliu ėjome link Kauno marių. Neilgai teko klaidžioti, nes jas pamatėme iš toli. Pasiekę jas, sustojome apžiūrėti įspūdingų skardžių, jų atodangų. Supomės ant netoliese esančių supynių, fotografavome atsiveriančius vaizdus.
Vėliau ėmėme klaidžioti miško kryžkelėmis, sutikome keletą grybų ieškančių žmonių. Porą kartų teko apsisukus grįžti ir sukti į kitą pusę, bet nė karto tikrai nepasiklydome. Vis sustodavome pailsėti ar pafotografuoti įdomesnių vietų.
Jau pavargę, skaudančiomis kojomis išėjome iš miško ir pasiekėme laukymę. Eidami link plento, pamatėme paskutinę mūsų kelionės stotelę – mūsų mokyklos berniukų technologijų mokytojo, tautodailininko V. Žilinsko išdrožtą kryžių su Jėzaus atvaizdu. Nusiskynę obuolių nuo šalia esančio medžio prisėdome šalia kryžiaus ir aptarėme visą beveik tris valandas trukusią kelionę. Pavargę nuo dienos nuotykių, įsėdome į tą patį autobusą, kuriuo atvažiavome, ir - namo.
Visos mokyklos klasės minėjo šią dieną keliaudamos po žymesnes turistines Kauno vietas. Būtų šaunu, jei tai taptų mūsų mokyklos tradicija.

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1471
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:10/31/07
Paskutinieji pakeitimai:11/21/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Šančių vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį