Šančių vidurinė mokykla
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Gruodžio 7 dieną mūsų mokykloje įvyko "Tualetinio popieriaus akcija". Akcijos metu kvietėme visus mokyklos mokinius nebūti abejingais sau ir atnešti į mokyklą kuo daugiau tualetinio popieriaus.
Daugiau nei dvi savaites visoje mokykloje kabėjo linksmi agitaciniai akcijos plakatai, kurie kvietė visus sudalyvauti šiame savotiškame konkurse. Juk daugiausiai atnešusiai klasei bei mokiniams buvo prižadėti įvairūs prizai.
Per antrąją pertrauką savo priimamajame,antro aukšto foje, laukėme 5,6 ir 7 klasių atstovų. Patys mažiausi mūsų mokyklos mokiniai pasirodė patys neabejingiausi ir aktyviausi. Nuo pat skambučio jau rikiavosi vaikų minia su pilnomis rankomis maišų. 7b net suklijavo tualeto būdelę.
Per kitas dvi pertraukas laukėme vyresniųjų mokinių. Nors jie ir nebuvo tokie aktyvūs, jais skųstis negalime, nes vyresnieji taip pat nepagailėjo mums tualetinio popieriaus.
Iš viso buvo surinkta net 900 rulonėlių! Po penkių pamokų įvyko apdovanojimai. 3 mokinės atsiėmė prizus ir padėkas už tai, kad atnešė daugiausiai tualetinio popieriaus. O daugiausiai rulonėlių atnešusios klasės titulą iškovojo 7a. Jie atnešė net 180 rulonėlių! Juos apdovanojome padėka, šokoladukų deže ir dideliu pliušiniu žaislu - beždžione, kuri jiems visad primins šią akciją.
Mokinių taryba labai džiaugiasi, kad ši akcija sulaukė šitiek dėmesio. Tai parodė, kad mūsų mokykloje yra daugybė aktyvių vaikų, todėl prižadame, kad panašių akcijų bus daugiau.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:2951
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:12/09/07
Paskutinieji pakeitimai:12/10/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Šančių vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį