Šančių vidurinė mokykla
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Šių metų spalio 26 dieną mūsų mokykloje vyko helovyno šventė. Užrašas „Velnių puota“  kvietė užeiti 5-7 klasių moksleivius bei jų auklėtojas į šią šiurpiąją šventę.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Įėjusios į aktų salę visos klasės susėdo prie savo stalo ir pasidėjo moliūgą su žvakutėm. Prasidėjo prisistatymai. 5-tosios klasės nustebino visus per tokį trumpą laiką paruošusios puikius pasirodymus. Geriausiai pasirodė 5b kl., auklėtoja K.Pažerienė. Vieninteliai šeštokai, kurie atėjo į „Velnių puotą“  buvo 6c kl. klasė. Ji laimėjo visose rungtyse. Iš 7-tų  klasių geriausiai pasirodė 7a klasė, auklėtoja V.Jasulaitienė. Taipogi matėm gyvą pasirodymą – 7b klasė su savo auklėtoja I.Gričialauskaite traukė visiems gerai žinomą dainelę apie raganaites. Kiekviena laimėjusi klasė gavo po tašką-voriuką.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pirmoji rungtis – mumija. Kiekvienai klasei atstovavo 5 dalyviai. Vienas iš jų buvo „mumija“.4 dalyviai vyniojo savo mumiją stebuklingąja drobe – tualetiniu popieriumi. Mumija, keturių dalyvių pagalba, turėjo nušuoliuoti iki scenos krašto ir dantimis paimti obuolį. Komanda, kuri nušuoliavo greičiausiai gavo tašką-voriuką. Rungtyje geriausiai pasirodė 5b ir 7a klasės.
Antroji rungtis – kraujo perpilimas. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po 10 dalyvių. Sustoję eilute su šaukšteliais burnoje jie turėjo perpilti ,,kraują” iš indo į puoduką. Už šią užduotį geriausiai pasirodę dalyviai taip pat gavo po tašką.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Trečioji rungtis – lobio ieškojimas. Iš kiekvienos klasės dalyvvo po 6  žmones. Kiekviena klasė išsitraukė po vieną kortelę ir pagal nuorodas turėjo surasti lobį. Kadangi komandos elgėsi nesąžiningai, komisija voriuku apdovanojo vienintelę sąžiningiausią komandą-6c klasę.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visos šventės metu komisija stebėjo klasių moliūgus, ir gražiausiu išrinko 5b, 6c ir 7c klasės moliūgus. Jie gavo po tašką-voriuką.
Taip pat vyko kaukių rinkimai. Buvo renkamos pačios baisiausios, pačios šiurpiausios kaukės. Laimėjusieji dalyviai buvo apdovanoti prizais.
Galiausiai taškai-voriukai buvo sumuojami ir paskelbtos šauniausios helovyno klasės: 7a, 6c ir 5b. Klasėms buvo įteikti diplomai.
„Grand Helovyno“ klase paskelbta 7c.
                                                                           
                                                                                      Vitalija Cvetkova 8d kl.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:4359
Reitingas: (15 vertintojai)
Sukūrimo data:11/28/07
Paskutinieji pakeitimai:12/04/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Šančių vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį