Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
PASITINKANT ŠVENTES
  Laikas bėga, plėšdamas paskutinius šių metų kalendoriaus lapelius. Nekantriai laukiame Kalėdų ir Naujųjų metų, kada naktis pamažu užleis taip brangias minutes dienai ir sugrįš saulė. Štai koks nuostabus šventinis mėnuo atkeliauja. O kaip spurda visų širdelės, laukdamos stebuklingos šventės.        
  Bet, kad atkeliautų laukiami stebuklai, turime visi pasistengti. Kad tas laukimas neprailgtų, reikia susikurti šventinę nuotaiką patiems.
  Nuo pat ryto mokykloje buvo girdimas šurmulys. 5-10 specialiųjų klasių mokiniai rinkosi į posėdžių salę, kur mokytojai išradingai pristatė netradicinių pamokų veiklą – projektą „Pasitinkant šventes...“
  Šis projektas skirtas ugdyti mokinių toleranciją ir pagarbą vienas kitam, supratimą. Skatino pagilinti žinias apie  švenčiamas šventes - Kūčias, Kalėdas ir supažindino, kaip tinkamai joms pasiruošti.
  Projekto metu labai svarbu mokinius įtraukti į įdomią ir kūrybingą veiklą. Vaikai su klasių vadovais gamino žaislus eglutei, kuriais papuošė žaliaskarę. Kūrė kalėdinį atviruką bei užrašė nuoširdžiausius linkėjimus. Kepė kūčiukus ir jais vaišinosi.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Pasibaigus kūrybinei veiklai, visi 5-10 specialiųjų klasių mokiniai aplankė J. Monkutės-Marks muziejuje nekasdienišką tarptautinę kalėdinę parodą „Juoda šviesa 2 – eksperimentai“. Vaikams didelį įspūdį paliko tamsoje, specialiomis liuminescencinėmis lempomis apšviesti menininkų kūriniai. Paroda vaikus nuteikė šventinei, kalėdinei nuotaikai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1996
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:01/04/14
Paskutinieji pakeitimai:12/03/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį