Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
ANGELŲ VAIKAI - SU MEILE JUMS
    Vilniaus mokytojų namai ir  LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga jau dešimtąjį kartą mūsų mokyklą pakvietė į Atvelykio šventę-mugę „Angelų vaikai – su meile Jums“. Į mugę vyko technologijų mokytojai G. Sarapas, A. Kisielienė ir
L. Žukauskaitė su mokiniais.
    Mugėje vaikai prekiavo pačių sukurtais darbais iš medžio, molio, tekstilės. Atėjusiems į mugę pasirinkimas buvo platus: mūsų vaikai siūlė medinius žaislus, molinius varpelius, žvakides, žaislus- pagalves, nertas servetėles, dirbtines gėles ir kt.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Organizatoriai pasirūpino, kad susirinkusieji nenuobodžiautų. Kiemelio scenoje keitėsi meniniai kolektyvai: pasirodė TV projektų X Faktorius, Chorų Eurovizijos dalyviai, A. Noviko džiazo mokyklos dainininkai, šokių kolektyvai iš Vilniaus mokyklų ir kultūros centrų. Savo nepakartojamais pokštais vaikučius džiugino ir renginį vedė Mantas Wizard.
    Vaikai turėjo unikalią galimybę tapyti ant tikrų MINI COOPER automobilių, dalyvauti mini modeliukų slalome, margučių ridenimo varžytuvėse. Daug džiaugsmo ir emocijų sukėlė naminių ir egzotinių gyvūnėlių  Madagaskaro tarakonų, Kamerūno ožkyčių, Romanovo avių, žąsų, ančių ir kt. paroda.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Mokiniai skanavo „Nesquik“ zuikio vaišinamos kakavos, valgė „Bebro blyninė“ keptus blynus. Šventės uždarymo metu visi dalyviai buvo vaišinami jubiliejiniu tortu.
Lankytojai:1192
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:05/06/14
Paskutinieji pakeitimai:12/03/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį