Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
KAI SENATVĖ BELDŽIAS Į DURIS
„Saugok brangiausią širdies turtą - gerumą. Išmok duoti be dvejonių, prarasti be liūdesio, imti be godulio.“
                                       (Žorž Sand)

  Balandžio 29 dieną Kėdainių specialiosios mokyklos mokiniai kartu su muzikos mokytoja Virgilija Tymiene ir technologijų mokytoja Alge Kisieliene apsilankė Josvainių socialiniame ir ugdymo centre.  Pop choro „Varpelis“ ir kapelos „Linksmuoliai“ nariai surengė nuotaikingą, nuoširdų ir linksmą sveikinimo koncertą „Kai senatvė beldžias į duris“, skirtą mamos dienai paminėti.
  Rinkdamiesi dainų repertuarą kalbėjome apie ligos sukaustytus ir likimo nuskriaustus žmones ir jų gyvenimus. Mokiniai senatvę sulygino su obelų žiedais. Diskutavome, kad užaugę vaikai senatvėje turi padėti tėveliams, seneliams. Tik negalint patiems prižiūrėti ir rūpintis, senoliai apgyvendinami senelių namuose.
  Koncerto metu skambėjo Virgilijos Tymienės autorinės dainos: „Aš atėjau“, „Kas aš be tavęs“, „Tavo šypsena“, “Gražiausias vardas“, „Pavasario šauksmas“, „Tavo diena“, „Mano pasaulis“, „Dėkojame tėvams“, „Pasivaikščiokim po sodą“, „Nudžiuvusios ašaros“, „Svajonė“, „Gyvenk su saule“. Kapelos muzikantai atliko „Jurginių valsą“, „Sodžiaus“ polką, „Pasiutpolkę“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Pasirodymą vainikavo keramikos būrelio “Molinukas“ darbai. Vadovaujant mokytojai Loretai Žukauskaitei vaikai pagamino nuotaikingus, spalvingus dubenėlius, vazose pražydo keraminės gėlės. Parodą puošė rankdarbių būrelio „Menų studija“ tekstilės rankdarbiai: knygų skirtukai, pagalvėlės, servetėlės , segės ir kiti darbai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Dėkojame šeimininkams už labai nuoširdų priėmimą, šypsenas, aplodismentus. Gerbiamiems senoliams už akis, kurios mus šildė visą renginį.
  Senatvė graži, kai savo spinduliais ji nušvinta. Kai savo vidaus šiluma sušildo.
Mes dar sugrįšime.
Lankytojai:1869
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:05/25/15
Paskutinieji pakeitimai:12/03/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį