Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
LIETUVAI IR MAN
    Jau ne pirmus metus šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną minėti išradingai, susitelkus, visa širdimi, tarsi savo asmeninę šventę.
    Vasario 16-ajai skirtas šventinis renginys mūsų mokykloje buvo integruotas į ugdymo procesą ir tęsėsi visą dieną. Diena prasidėjo susikaupimu ir rimtimi: aktų salėje susirinkę mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai, mokinių tėveliai giedojo Lietuvos valstybės himną. Susirinkusieji ekrane stebėjo istoriją atspindinčias skaidres, to meto nuotraukas. Sugiedoję Lietuvos himną, išklausėme nuoširdžius ir šiltus žodžius, kuriuos tarė mokyklos direktorius Juozas Jančius. Lietuvos kelią nuo akmens amžiaus iki Nepriklausomybės paskelbimo dienos apžvelgė ir istorines svarbaus akto pasirašymo aplinkybes priminė istorijos mokytoja Rita Žemgulienė. Vėliau sekė mokinių sveikinimai, nuotaikingas kapelos pasirodymas. Vasario 16-ajai skirtą programą praturtino geriausių mokinių pagerbimas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Kairienė dėkojo mokiniams už gerą mokymąsi ir įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanas. Jais apdovanoti specialiųjų klasių mokiniai: Karolis Raziūnas (10 kl.), Viktorija Los (9 kl.), Agnė Kurševičiūtė (7 kl.), Gintautas Staniulis (7 kl.), Darius Šveistys (4 kl.), Paulius Ūsas (IIs kl.).
    Šventinis minėjimas baigėsi, tačiau valstybės atkūrimo dienos veiklos tęsėsi kitose aplinkose. 7–8 specialiųjų klasių mokiniai išvyko į Istorinę LR Prezidentūrą  Kaune, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Jaunojo piliečio pamoka“, 9–10 specialiųjų mokiniai lankėsi Vytauto Didžiojo Karo muziejuje, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Kaip senovėje kariauta“. Pradinių specialiųjų, lavinamųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai savo klasėse kūrė dovanas Lietuvai gimtadienio proga: gamino gėlės, ruošė medžiagą stendiniam pranešimui „Ką man reiškia Lietuva, Vasario 16-oji“.
    O koks gimtadienis be dainų, šokių ir žaidimų! Jaunieji mokyklos dainorėliai, artistai parodė spektaklį pagal lietuvių liaudies pasaką „Vištytė ir gaidelis“. Pasikvietėme į šventę ir svečių. Smagu buvo dainuoti, šokti ir žaisti kartu su „Ryto“ progimnazijos ir Labūnavos pagrindinės mokyklos mokiniais. Į lietuvių liaudies ratelius įsijungė visi vaikai, mokytojai. Gimtadienio šventės kulminacija – tėvų ir mokyklos tarybos narių pagamintas ir iškilmingai įneštas tortas – pilis, su vėliava ir ugnies fontanais, simbolizuojančiais laisvę,  dvasios stiprybę.
    Su gimtadieniu, Lietuva!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1870
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:02/22/16
Paskutinieji pakeitimai:02/22/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį