Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
SAUGAUS EISMO DIENA ,,ŠVIESOFORAS MERKIA AKĮ"
    Nuo 2006 metų balandžio 6-oji Lietuvoje yra paskelbta Saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama visiems eismo dalyviams priminti, kad būtų kultūringi, mandagūs, drausmingi gatvėse ir keliuose, nes kultūringas eismo dalyvių elgesys kelyje – būtina saugaus eismo sąlyga. Nors apie tai kalbama dažnai, tačiau, atšilus orams, į kiemus ir gatves išbėga vaikai, kurie ne visada prisimena saugaus eismo taisykles, todėl jiems būtina priminti apie elgesį gatvėse ir keliuose.
    Lavinamųjų ir specialiųjų klasių pradinukai paminėjo Saugaus eismo dieną „Šviesoforas merkia akį“. Mokiniai pakartojo pėsčiųjų saugaus eismo taisykles, minė mįsles, žaidė nuotaikingą muzikinį žaidimą „Šviesoforas“. Renginyje apsilankiusios Kėdainių PK pareigūnės Skaistė, Aušra ir Kristina priminė pradinukams, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, saugiai važiuoti automobiliuose, apsisaugoti tamsiu paros metu, kaip ir kur galima važinėti dviratuku, žaisti kamuoliu. Viešnios papasakojo apie gatvėje tykančius pavojus, nelaimes ir paaiškino, kaip jų išvengti. Visi pradinukai buvo apdovanoti atšvaitais, o mokiniams, teisingai atsakiusiems į  policijos pareigūnių klausimus, įteiktos atminimo dovanėlės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Vėliau saugaus eismo įgūdžius mokiniai įtvirtino gatvėje. Ten pradinukų laukė atsakinga užduotis – pervesti per gatvę savo draugus. Visi mokinukai stengėsi būti budrūs ir atidūs. Sugrįžę į mokyklą, vaikai prisiminė skubios pagalbos telefono numerį 112, mokėsi telefonu  išsikviesti pagalbą. Saugaus eismo diena baigėsi proto mūšiu „Moku eismo ABC”. Susiskirstę į 4 komandas, pradinukai suko galveles, atsakinėdami į pateiktus klausimus. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad visos komandos į klausimus atsakė teisingai. Po renginio visi skirstėsi ne tik geros nuotaikos, bet ir pagilinę žinias apie saugų eismą.  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1107
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/12/16
Paskutinieji pakeitimai:04/12/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį