Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
PROJEKTAS ,,ŽIEMOS PĖDSEKIŲ ĮŽVALGOS"
    2014 m. sausio 29 d. Kėdainių specialiojoje mokykloje vyko netradicinės veiklos projektas ,,Žiemos pėdsekių įžvalgos“. Projekto tikslas - padėti 5 – 10 specialiųjų klasių mokiniams, tyrinėjant paukščių ir gyvūnų pėdsakus, atlikti praktines-kūrybines užduotis.
    Sulaukę ryto skubėjome į posėdžių salę. Čia mokinių laukė staigmena ,,Įvykiai tyloje“, nematytų pėdsakų atpažinimas ir nuotaikingas filmukas ,, Neatpažintų gyvūnų pėdsakai“. Apie mūsų krašto gyvūnus išmoningai pasakojo Kėdainių miesto medžioklės žinovė - žuvininkė B. Morkūnienė. Vaikai sužinojo apie gyvūnų ir paukščių įpročius.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Kiekvienai klasei buvo paruoštos ir pristatytos praktinės - kūrybinės užduotys. Nepabūgę šaltuko 5 ir 10 klasės mokiniai susiruošė į ekskursiją ,,Pėdsakais paskui Krekenavos paukščius ir žvėris“. Mokiniai centre išbandė įrengtų interaktyvių ekspozicijų galimybes ir padedant ekologui Juliui Auguliui mokėsi edukaciniuose animuotuose siužetuose atpažinti gyvūnų pėdsakus: vilko, lapės briedžio, elnio, stumbro, šerno, kurapkų, ančių, garnio.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Šeštokai ruošė vaišes ,,Meškutės letenėlė“. Septintokai išvyko į Kėdainių senamiesčio Nevėžio krantinę. Devintokai lankėsi Nevėžio slėnyje. Aštuntokai pabuvojo ,,Gegučių” parke ir mokyklos teritorijoje. Visi pėdsakystės dalyviai ieškojo pavienių pėdsakų, mokėsi atskirti žvėrių ir paukščių pėdas, išmatuoti jų ilgį bei nustatyti jų judėjimo kryptį.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Sugrįžę į mokyklą mokiniai naudodami įvairią techniką kūrė žvėrelių ir paukštelių pėdučių eskizus, maketus. Atliktus darbelius pristatė draugams, mokytojams bei surengė parodą.
Atokvėpio valandėlę susėdę mokiniai vaišinosi karšta arbata ir kepta bandele ,,Meškutės letenėlė”.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Projekto kūrybinį procesą iniciavo ir vykdė vyr. spec. pedagogės A. Macionienė, J. Bajorienė, J. Šulcienė.
Lankytojai:2128
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:02/03/14
Paskutinieji pakeitimai:12/03/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį