Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 12 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
MOKINIŲ  IR PEDAGOGŲ VIZITAS SUOMIJOJE,  ĮGYVENDINANT TARPTAUTINĮ COMENIUS PROJEKTĄ  ,,IŠSAUGOKIME MŪSŲ DAINAS“
    Tęsiant tarptautinį Comenius daugiašalių mokyklų partnerysčių projektą ,,Išsaugokime mūsų dainas“, gegužės 05-09 dienomis Kėdainių specialiosios mokyklos komanda lankėsi Suomijoje. Lietuvą atstovavo mokyklos direktorius Juozas Jančius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Kairienė, mokytojos Oksana Nečajeva ir Ingrida Jurevičienė bei dvi mokinės Viktorija Los ir Saulė Raziūnaitė. Į susitikimą Suomijoje atvyko ir komandos iš Graikijos, Bulgarijos, Anglijos, Turkijos. Susitikimą organizavo Luovi Vocational College, esantis Oulu mieste. Šioje įstaigoje vykdėme bendrą veiklą su 25-iais didelių specialiųjų poreikių turinčiais studentais.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Pirmąją susitikimo dieną projekto dalyviai  susirinko Luovi Vocational College aktų salėje, kurioje įstaigos direktorius ir ugdytiniai pasveikino partnerius ir pristatė savo koledžą. Po pietų mokiniai, atlikdami įvairius muzikinius bei ritminius pratimus, išreiškė save judesyje. Kitą dieną partneriai sukvietė dalyvius į bendrą praktinę kūrybinę veiklą. Visi kartu gaminome muzikinius instrumentus, kuriais galima išgauti gamtos reiškinių garsus. Po veiklos mokiniai grojo pagamintais instrumentais, dainavo karaoke savo šalies gimtąja kalba, dalinosi patirtais įspūdžiais.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Labiausiai visus projekto dalyvius sužavėjo Šiaurės Skandinavijoje esantis Rovaniemi miestelis, kuriame įsikūrę Husky parkas ir Kalėdų Senelio pramogų centras. Kėdainių specialiosios mokyklos ugdytinės Saulė ir Viktorija turėjo puikią galimybę susitikti ir pabendrauti su tikru Kalėdų Seneliu. Jos įgijo naujų žinių, dalyvaudamos edukaciniuose užsiėmimuose ,,Dinozaurų“ muziejuje ir ,,Pilkier“ medžių centre. Muziejuje pamatė prieš milijonus metų egzistavusius dinozaurus, jų liekanas, girdėjo gyvūnų riaumojimus. ,,Pilkier“ centre susipažino su medžių auginimo, priežiūros, saugojimo, perdirbimo ir gamybos procesais.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Grįžę į Lietuvą, pedagogai įgytą patirtį, pritaikys ugdymo veiklose, o mokinės, suradusios draugų iš Anglijos, Graikijos ir Suomijos, pasidalins patirtais įspūdžiais su bendraamžiais. Kitais mokslo metais, lapkričio mėnesį naujai suburta komanda iš Kėdainių specialiosios mokyklos lankysis Anglijoje.
Lankytojai:2082
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:05/26/14
Paskutinieji pakeitimai:12/03/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį