Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
INTEGRUOTOS VEIKLOS PROJEKTAS ,,SVEIKATOS MOKYKLĖLĖ"
    Kiekvienam mokiniui džiugu, kai pamoka vyksta netradicinėje aplinkoje. Rugsėjo 25 dieną Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre viešėjo didelis būrys Kėdainių specialiosios mokyklos auklėtinių. Netradicinė pamoka, kurios tikslas, kad mokiniai įgytų žinių, praktinių įgūdžių, įprastų stiprinti ir saugoti savo sveikatą prieinamomis priemonėmis prasidėjo pažintimi su paramedikų darbu. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai aprodė mokiniams greitosios pagalbos automobilio įrangą, aiškino jos paskirtį. Paramedikai demonstravo, kaip įkelia ir iškelia pacientus į transporto priemones. Mokinukų tarpe atsirado nemažai savanorių, kurie noriai gulėsi ant neštuvų, leidosi, kad jiems uždėtų įtvarus. Padėkoję medikams už įdomią pažintinę ekskursiją mokiniai skubėjo susitikti su dantų higieniste Inga Barvainiene. Šioje pamokėlėje mokinukai sužinojo apie kasdieninę dantukų priežiūrą, stebėjo vaizdinę medžiagą, savanoriai demonstravo specialistei ar teisingai valo savo dantukus. Atsisveikindami mokinukai gavo dovanų ne tik po naują dantų šepetėlį, bet ir nemažai kūrybinių praktinių užduotėlių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Siekiant ugdyti mokinių gebėjimą įveikti ekstremalias situacijas, nepasimesti gyvybei pavojinguose įvykiuose, VŠĮ Kėdainių PSPC programų koordinatorė Jūratė Vaitonienė ir sveikatos mokymo organizatorė Danutė Šilkaitienė pravedė valandėlę apie pirmosios pagalbos suteikimą. Mokiniai mokėsisi, kaip įvertinti nukentėjusiojo gyvybines funkcijas, kaip reikia gaivinti žmogų sustojus jo širdžiai, patys bandė daryti dirbtinį kvėpavimą. Kad keliuose įvyktų kuo mažiau nelaimių, kiekvienam mokiniui vadovės įteikė po atšvaitą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Kėdainių specialiosios mokyklos mokiniai ir juos lydėję pedagogai nuoširdžiai dėkoja VŠĮ Kėdainių PSPC programų koordinatorei Jūratei Vaitonienei už daug įspūdžių palikusios dienos organizavimą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:2043
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:10/01/14
Paskutinieji pakeitimai:12/04/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį