Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
ŠVIESOS STALIUKAI -   PIEŠIMO, ŽAIDIMO IR TERAPIJOS PRIEMONĖ SPECIALIOJOJE MOKYKLOJE
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Šiais metais mokykla įsigijo du šviesos staliukus. Praėjus beveik dviems mėnesiams nuo šių staliukų įsigijimo, galima sakyti, kad šviesos staliukų naudą patyrė lavinamųjų ir specialiųjų klasių mokiniai.
    Staliukų  mediniai korpusai ir šviesai pralaidus pagrindas yra pritaikyti piešti tiek sausuoju būdu (įvairiomis kruopomis, smėliu), tiek šlapiuoju (dailės priemonėmis).
     Sklindanti ir besikeičianti įvairių tonų šviesa sukuria linijų ir dėmių kontrastus, subtilius tonus ir stimuliuoja regos ir lytėjimo pojūčius. Įvairūs piešimo būdai ant šių staliukų veikia terapiškai: atpalaiduoja, suteikia daugiau laisvės ir drąsos kurti, padeda socialiai saugiu būdu išreikšti agresyvius, nepageidaujamus jausmus ir emocijas, suteikia vaikui galimybę greitai (lengvai pajudinant staliuką) sunaikinti, keisti ir kurti naujus vaizdinius, erdvines formas.
    Smėlis, kruopos kaip piešimo priemonė vaikams gali asocijuotis su tuo, kas paslėpta, nematoma, todėl toks piešimo būdas vaikui gali sukelti asociacijas susijusias su tuo, kas yra jo viduje, t. y. patirtomis emocijomis.
     Laisvė piešiant ant šių staliukų atstoja erdvę, kurioje užfiksuojamas pats vaiko egzistavimo faktas. Vaikas lyg sako: “Tai – aš, aš egzistuoju”.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1772
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:03/26/15
Paskutinieji pakeitimai:12/03/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį