Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
PROJEKTAS ,,SVEIKATOS KELIU"
     Jau tapo tradicija, kad Kėdainių specialiosios mokyklos 5 – 6 grupių mokiniai kartu su auklėtojomis I. Žukiene, G. Miknevičiene, I. Krasauskiene, G. Baniukaitiene organizuoja sveikatingumo projektus.
    Šiemet didžiausias dėmesys buvo skiriamas aktyviam vaikų judėjimui: sparčiajam ėjimui, treniruotėms sporto klube, orientacinėms varžyboms, išvykai į Druskininkų vandens ir pramogų parką.
    Vykdant pirmąjį projekto etapą, mokiniai dalyvavo orientacinėse varžybose, kur demonstravo savo sumanumą, ištvermę, kūrybiškumą, pastabumą bei reakciją. Ieškojo ,,drugelių pievelės‘‘, ,,lokių guolio‘‘, ,,gėlių slėnio‘‘, ,,paukščių tako‘‘, ,,širšių lizdo‘‘. Vaikai naudojosi komandos narių patirtimi ir gauto plano užuominomis. Komandinis darbas stiprino tarpusavio pasitikėjimą, puoselėjo draugiškumą. Šiose varžybose nugalėtojų nebuvo – laimėjo draugystė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Vykdyti antrajį projekto etapą mums maloniai sutiko padėti sporto klubo ,,Fenix Gym‘‘ savininkė B. Rifelienė. Treneris D. Leikauskas mokiniams papasakojo apie sporto naudą žmogaus organizmui, supažindino su įvairių rūšių treniruoklių paskirtimi bei leido patiems vaikams juos išbandyti. Už tai esame jiems labai dėkingi. Gal būt tai buvo vienintelė proga kai kuriems mūsų mokiniams apsilankyti tokios paskirties klube.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
      Atsipalaiduoti, nusiraminti bei patirti kitus vandens teikiamus malonumus galėjome Druskininkų vandens ir pramogų parke.
      Paskutinę projekto dieną vykome į Babėnų mišką. Išbandėme vaikų ištvermę įrengtose trasose. Šio projekto metu mokiniai patyrė judėjimo džiaugsmą, ugdė ištvermę ir valią, sustiprino savo kūną.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1024
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:05/21/15
Paskutinieji pakeitimai:12/04/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį