Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 10 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
KALĖDINIO ATVIRUKO KONKURSE
    Gruodžio 11d. Kėdainių Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje vyko Kalėdinio atviruko konkurso  apdovanojimo ceremonija. Konkursui buvo pristatyta apie 100  kūrybinių darbų iš 6 mokyklų.  Tarp nugalėtojų ir Kėdainių specialiosios mokyklos II/III s klasės mokiniai. Visų  šios klasės jaunuolių sukurti meniniai darbai dalyvavo konkurse. Kiekvienas darbelis buvo atliktas pasirenkant skirtingas atlikimo technikas bei būdus: piešimas, aplikacija, koliažas, monotipija, dekoravimas štampuojant,  kaligrafija ir kt., panaudojant įvairias medžiagas: popieriaus ir kartono, plastmasės buitines atliekas, sagas, siūlus, lipdukus, karoliukus, stalo servetėles ir kt. Mus nudžiugino tai, kad Žydriaus Jagelavičiaus  piešinys puikavosi tarp Kalėdinio atviruko konkurso 6 finalininkų darbų!
    Nugalėtojus sveikino Janinos Monkutės-Marks muziejaus-galerijos direktorė Dalia Minkevičienė- Jazdauskienė bei kuratorė Aušra Sedlevičiūtė. Jos pasidžiaugė, kad konkurse dalyvavo visi klasės mokiniai!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Apdovanojimo šventėje laukė ne tik diplomai ir saldumynai, bet ir pažintis su menininkais. Tekstilės parodos „Senas ir naujas“ atidarymo  metu jaunuoliai susipažino su tekstilės darbų autoriais. Vaikinai turėjo puikią galimybę su jais pabendrauti, sužinoti tekstilės darbų atsiradimo paslaptis, spalvų, formų, raštų derinimo galimybes bei pamatyti audimo technologijų naujoves. Stebėdami tekstilės darbų  ekspoziciją kiekvienas pajutome savo širdyje namų šilumą, draugo nuoširdumą, žmogaus jautrumą, gamtos trapumą...
Dar ilgai gėrėjomės Kalėdinių atvirukų parodėle, atidžiai analizavome darbų atlikimo technikas, medžiagas, priemones, spalvas... Manome, kad  įgijome naujų kūrybos idėjų ir minčių ateičiai.
    Visi mūsų mokinių Kalėdiniai atvirukai bus eksponuojami mini ekspozicijoje muziejuje per visą šventinį laikotarpį.  Kviečiame aplankyti parodėlę ir pasigrožėti darbeliais!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1780
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:12/16/15
Paskutinieji pakeitimai:12/16/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį