Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
GERUMU SUŠILDYK...
    Gruodžio 9 d. I,II, III socialinių įgūdžių klasių mokiniai su mokytojomis vyko  į Josvainių senelių globos namus. Akcijos tikslas – aplankyti šių  namų gyventojus, pabendrauti, pasveikinti artėjančių šv. Kalėdų proga.
    Idėja vykdyti tokią veiklą kilo bendraujant, diskutuojant  su jaunuoliais apie vienišų ir ligotų senelių likimus, džiaugsmo ir liūdesio akimirkas, artimųjų meilę ir/ar abejingumą. Šiai akcijai ruošėmės visą savaitę. Visi drauge pagaminome dovanėlęs-siurprizus, atvirukus. Kiekvienas mokinys nuoširdžiai ieškojo, kūrė ir kruopščiai įrašė savo sveikinimo žodžius atvirutėse. Margaspalvėse dovanėlių dėžutėse vaikinai paslėpė saldumynus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Mus pasitiko įstaigos socialinė darbuotoja ir pakvietė į salę, kurioje laukė žilagalvės močiutės ir seneliai. Jaunuoliai nedrąsiai teikė dovanėles, atvirukus, sveikino, vėliau įsidrąsino, ėmė bendrauti...  Močiutės pasakojosi savo bėdas, gyvenimo istoriją, ne viena nubraukė ir ašarą...  Aplankėme ir pakilti iš lovos negalinčius. Jų akys nušvisdavo, praskaidrėdavo veidai pamačius ateinančius svečius. Jie nuoširdžiai dėkojo už apsilankymą ir dovanėles.
    Po išvykos jaunuoliai sakė suvokę, kad ir maži dalykai gali suteikti žmogui džiaugsmo.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1100
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:12/17/15
Paskutinieji pakeitimai:12/17/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį