Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
VAIKŲ VASAROS POILSIO IR UŽIMTUMO PROGRAMA ,,GYVENK SVEIKAI IR PRASMINGAI"
    Kėdainių specialiojoje mokykloje  organizuota vasaros  stovyklėlė ,,Gyvenk sveikai ir prasmingai'', skirta vaikams, augantiems socialiai pažeistose, probleminėse šeimose.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Pirmąją stovyklos dieną vyko orientacinės varžybos Babėnų miške. Čia atvykusius vaikus pasitiko raganiukė, kuri visus vaišino arbata bei skanėstais. Pasivaišinus laukė įvairios užduotys, kurios reikalavo atidumo ir ištvermės. Pasibaigus varžyboms buvo užkurtas laužas. Vaikai kepė bulves, dešreles. Besivaišindami visi dalinosi patirtais įspūdžiais.
    Antroji stovyklos diena taip pat įsimintina. Į mokyklą atvyko jogos specialistė Vlada Butkienė. Vaikai atliko įvairius fizinius pratimus, mokėsi taisyklingai kvėpuoti, atsipalaiduoti. Jogos užsiėmimas – visiems nauja patirtis, kuri paliko daug gražių prisiminimų. Pailsėję, atsipalaidavę vaikai savo emocijas išliejo piešdami. Ant baltų medžiagos skiaučių ,,skleidėsi‘‘ gėlės, ,,sutūpė‘‘ drugeliai, bėgiojo ir žaidė vaikai. Žaismingi, spalvingi vaikų darbeliai papuošė mokyklos kiemą.
    Trečiąją dieną pas vaikus į svečius atvyko sveikos gyvensenos, ajurvedinės mitybos specialistas Žilvinas Užkuraitis, kuris papasakojo apie sveikos mitybos ir gyvensenos naudą žmogui, priminė, kokią žalą daro rūkymas, svaigalų vartojimas. Vaikai ne tik įdėmiai klausėsi, bet ir drąsiai uždavinėjo klausimus. Paskaitos pabaigoje visi degustavo keksiukus.
    Ketvirtoji diena prasidėjo naujais išbandymais. Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro instruktorė Dovilė Pabilionytė supažindino vaikus su šiaurietišku ėjimu. Visiems tai buvo pirmas kartas, todėl vaikai su dideliu užsidegimu žingsniavo su šiaurietiškomis lazdomis. Trasos pabaigoje visų laukė staigmena. ,,Nociūnų muilinyčios'' atstovės išvirė vaikams ,,šilkinę košę''.
    Paskutiniąją stovyklos dieną visi vykome į Anykščius. Apsilankėme medžių lajų take, Šv. Mato bažnyčios apžvalgos aikštelėje, kuri įrengta bažnyčios bokšte bei pasigrožėjome nuostabia Anykščių apylinkių panorama. Taip pat nuvykome į ,,Cosmos Paukščių Taką'', kur galėjome panirti į kosmosą ir pažvelgti į begalę žvaigždžių. Kelionės pabaigoje visų laukė vaišės, atminimo dovanėlės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Dėkojame Kėdainių rajono savivaldybės administracijai  už vaikų vasaros poilsio ir užimtumo programai skirtas lėšas, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei Danguolei Avižiuvienei ir šiaurietiško ėjimo instruktorei Dovilei Pabilionytei, jogos specialistei Vladai Butkienei, sveikos gyvensenos ir ajurvedinės mitybos specialistui Žilvinui Užkuraičiui, ,,Nociūnų muilinyčios'' atstovėms, kad padėjo išpildyti vaikų svajones.
Lankytojai:941
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:06/13/16
Paskutinieji pakeitimai:06/13/16
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
poilsir ir uzimtumas vasaros stovyklalauryte006/30/16
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį