Akimirkos
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
ŽIEMOS ŽINGSNIAI TARPTAUTINIAME ,,ETWINNING“ PROJEKTE  ,,WINTER IS COMING“
    Užvėrus duris žiemai, baigėsi ir daugiau kaip tris mėnesius trukęs tarptautinis,, eTwinning“ projektas ,,Winter is coming“, kuriame kartu su įvairaus amžiaus vaikais  iš Turkijos, Portugalijos, Ukrainos, Rumunijos, Graikijos, Italijos, Serbijos, Ispanijos dalyvavo būrelio ,,Valdorfo mokyklėlė“ nariai bei vadovė Aušra Stoškienė. Pirmajame projekto etape, dar lapkričio pabaigoje, visi dalyviai pristatė savo ugdymo įstaigas ir ėmėsi logotipų kūrimo. Vienas už kitą išradingesni projekto simboliai greitai užpildė virtualią ,,Padlet“ lentą.
    Stebėdami pradžioje nedrąsius, o vėliau vis ryškesnius žiemos požymius, besidžiaugdami jos grožiu, teikiamomis pramogomis, Europos mokiniai ir darželinukai fotografavo savo šalies gamtą, originaliomis priemonėmis kūrė meninius darbus... Projekto ,,TwinSpace“ erdvė tapo tikra žiemos karalyste. Informacinių technologijų dėka vaikai ir jų ugdytojai sėmėsi vieni iš kitų inovatyvių, dar neišbandytų kūrybinės raiškos priemonių ir idėjų, stengėsi nuspėti, iš kokių medžiagų pagamintas vienas ar kitas jiems patikęs projekto partnerių darbelis. Mes pasidalijome savo darbų iš medžio tošies ir mentelių, vilnos ir medvilnės, popieriaus bei kartono koliažais bei video medžiaga, pakvietėme kartu pašokti linksmą sniego senio šokį... Projekto metu buvo sukurta daugybė  žiemą įprasminančių kūrinių, kurie atspindėjo, kaip tas pats laikotarpis, šventės ir įvykiai yra išgyvenami skirtingose šalyse. ,,TwinSpace“ bei socialiniuose tinkluose sukurtoje projekto grupėje stebėdami įvairiais būdais pateiktas nuotraukas, vaizdo įrašus, neakivaizdžiai keliavome po Europą, grožėjomės žiemos vaizdais, šventinio meto akcentais kituose kraštuose.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Dalyvavimas šioje tarptautinėje veikloje skatino pedagogus ne tik mokyti vaikus savo darbuose atspindėti projekto temą, bet ir įpareigojo įvairiomis IT priemonėmis pateikti atliktus darbus virtualioje erdvėje. Tai yra puikūs profesinio ir kūrybinio komunikavimo mainai, pasitelkiant informacines technologijas.
Lankytojai:336
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:03/18/19
Paskutinieji pakeitimai:03/18/19
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Has forcing me, cardiomegaly free. isuygan001/30/21
Consultation inhibitor, saline temporary, prescribed. ijupelovic001/30/21
Usually declared visualized delicate condoning repaired? ehatukuopag001/30/21
And trophic collate setting, backache; regulations. etiupaquxomox001/30/21
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Akimirkos Perjungti į Bibliotekos lygmenį