Kauno Juozo Urbšio vidurinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Turiningi susitikimai mokykloje
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokslo metai - ne vien tik pamokos, pažymiai ir kontroliniai. Tai ir susitikimai, šventės, diskusijos, kurie atmintyje išlieka ilgiau ir ryškiau, juos ilgai aptarinėja mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.
2006 m. rugpjūčio mėnesį Taivanio ambasadorius misteris Lee, seimo narė B.Vėsaitė ir mokyklos direktorius P.Martinaitis dar tik pasirašė kompiuterių klasės įrengimo sutartį, o lapkričio mėnesį jau ji buvo įrengta.
Mokykloje lankėsi politikos ir visuomenės veikėjai, kurie diskutavo ir su mokiniais, ir su mokytojais. Užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas dalyvavo diskusijoje su mokiniais apie šių laikų patriotizmą, o profesorius Leonidas Donskis su mokytojais kalbėjosi apie laisvę, lojalumą, solidarumą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokyklos direktorius ir mokytojai, lankydamiesi seminaruose užsienyje, užmezgė ryšius su įvairių šalių pedagogais, su jais bendradarbiauja ir vykdo įvairius edukacinius projektus. Į mokykloje vykusią Comenius projekto baigiamąją sesiją atvyko kolegos iš Ispanijos, Olandijos, Vokietijos, Italijos, Graikijos, Prancūzijos.
Sausio mėnesį mokykloje vyko konferencija apie efektyvaus mąstymo ugdymą, dalyvaujant Graeme Alan iš Naujosios Zelandijos. Kovo mėnesį mokyklų inspektorius iš Didžiosios Britanijos Kingsley Halden vertino anglų kalbos mokymą mūsų mokykloje.
Lankytojai:3170
Reitingas: (13 vertintojai)
Sukūrimo data:07/11/07
Paskutinieji pakeitimai:07/16/07
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
JAAnonimas009/01/08
ka jus lopajAnonimas008/19/08
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Kauno Juozo Urbšio vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį