Lapiukų kronika
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Tarptautinė akcija “Look around”
Birželio 5d. Lapių pagrindinėje mokykloje vyko tarptautinė akcija “Look around”.


Birželio 5 diena – Pasaulinė aplinkos apsaugos diena.
1972m. gruodžio 15 d. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja birželio 5-ąją paskelbė Pasauline aplinkos apsaugos diena, taip skatindama aplinkos apsaugą visame pasaulyje.
Šiai dienai ir skiriame tarptautinę akciją „Look around“. Akcijos iniciatoriai - tarptautinis Baltijos jūros projektas. UNESCO Asocijuotų mokyklų projekto (ASPnet) viena  veiklos dalių yra nuo 1989m. vykdomas Baltijos jūros projektas (BJP). Pagrindinė projekto idėja buvo suvienyti devynių Baltijos jūros valstybių - Suomijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos - mokyklas  ieškant bendrų regiono aplinkosaugos problemų spendimo būdų.
Šiame projekte dalyvauja ir  Lapių pagrindinė mokykla. Taigi birželio 5 dieną  mūsų mokyklos mokiniai organizavo akciją „Look around“. Akcijos akcentas – aitvarai - pakilo į dangų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tai turėtų paskatinti visus apsidairyti aplinkui ir padėti apsispręsti, kokios aplinkosaugos problemos aktualios mūsų gyvenamojoje vietoje. Kai žinosime bėdas,  pradėsime jas spręsti. Akcijos metu buvo dalijamos skrajutės apie pačią akciją ir globalias ekologines problemas. Kalbėjome apie Žemės išgyvenimo galimybes.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Akcijoje dalyvavo Lapių darželio vaikai ir auklėtojos
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Prie miško mokinius sutiko Kauno miškų urėdijos Vytėnų girininkijos girininkas S.Žvinys
Vėliau visi dalyviai persikėlė į mišką, kur vyko talka. Šiukšlės –   didžiausia miško bėda.  Lapių pagrindinėje mokykloje yra jaunųjų miško bičiulių būrelis „Juodasis gandras“, kurio nariai padeda miškininkams.  Rudenį su būrelio nariais rinkome   šiukšles  miškuose, tačiau ir dabar, pavasarį,  miške vėl turėsime darbo. Tai mūsų nedžiugina.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokinių geras darbas gamtai – šiukšlių rinkimas miške
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Akcijoje dalyvavo  Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, Lapių seniūnijos darbuotojai, Lapių darželio vaikai ir auklėtojos, Kauno miškų urėdijos Vytėnų girininkijos miškininkai.
Tik visi kartu galime padėti Žemei!
Lankytojai:1125
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:06/05/08
Paskutinieji pakeitimai:06/05/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2022 Lapiukų kronika Perjungti į Bibliotekos lygmenį