Lapiukų kronika
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Vargo mokykla
Kada buvo sunkiau vaikams mokytis: dabar ar spaudos draudimo metais?
Tokį klausimą po pamokos moksleiviams uždavė Vargo mokyklos daraktorė Vilkaviškio rajono Ožkabalių kaime esančioje Dr. J.Basanavičiaus sodyboje- muziejuje. Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos tęstinio pilietinio ir tautinio  ugdymo projekto „Lietuvos nepriklausomybės aktui - 90“ dalyviai lankėsi edukaciniame užsiėmime.  45 mokiniai autentiškoje aplinkoje, medinėje troboje, prie žvakių šviesos, ant lentelių „išsimokino lietuviškas skaitytines pažinti, jas į žodžius sudėti. Taip pat visi išsimokino iš pibelių skaityti ir kas išguldyta permanyti“. Ir dar visą laiką įtemptai klausėsi, ar neįbėgs žandaras patikrinti, ar tik ne lietuvių kalbos vaikai mokosi... Ir įgriuvo ginkluotas žandaras, ir gerokai visus išgąsdino. Tačiau moksleivių vargai buvo įvertinti, parsivežėme Daraktorinės mokyklos baigimo liudijimą.
Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos bibliotekininkė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Įdomi vienos dienos pažintinė ekskursija po Suvalkiją neprailgo: Paežerių dvare aplankėme Vilkaviškio kraštotyros muziejų ir Suvalkijos Dailės galeriją, Dr. J. Basanavičiaus gimtuosiuose Ožkabaliuose apžiūrėjome  atstatytą Basanavičių sodybą, jos gyvenamajame name įrengtą memorialinę ekspoziciją, aplankėme Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną.
Džiaugiamės, kad dalyvaudami Pilietinio ir tautinio ugdymo projektų konkurse galime daugiau pamatyti ir pažinti. Kad galime eiti Lietuvos keliu.Kristina Brazauskienė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:2102
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:11/14/08
Paskutinieji pakeitimai:11/14/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2022 Lapiukų kronika Perjungti į Bibliotekos lygmenį