Kauno "Vyturio" katalikiška vidurinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
6a klasės tradicijos
    Nuo pirmos klasės tėvai ir vaikai visur stengdavomės būti kartu. Kartu remontavom klasę, kartu keliavom. Į klasės šventes rinkdavomės su visa šeima.
    Iki šiol prisimename smagią viktoriną "Mūsų šauniosios mamos", spalvingus Kalėdų spektaklius. Kartą neiškentę panoro vaidinti ir tėveliai - drauge su tuometine auklėtoja Ingrida Sušinskaite suvaidinome spektaklį savo vaikams. Jiems tai buvo tikra staigmena! Režisavo Pauliaus mama Dalia, o muzikinį foną sukūrė Gintarės mama Asta. Iki šiol draugaujam su mūsų vaikų pirmąja mokytoja ir mes, tėvai, ir mūsų vaikai.
      Šias tradicijas puoselėjame ir toliau. Nuo penktos klasės mes gavom jauną auklėtoją Virginiją Petrulienę, su kuria nuo pat pradžių radom bendrą kalbą. Ji rūpindavosi mūsų vaikeliais ir, jei kas, mums išklodavo visą tiesą. Tėvų susirinkimai buvo puiki proga ne vien tik aptarti  mūsų vaikų elgesį ar mokymosi problemas, bet ir visiems susitikus nuoširdžiai pabendrauti. Auklėtoja palaikė susiklosčiusias klasės tradicijas: skatino vaikus parengti meninę šventinę programą, į ekskursijas vykome šeimomis.
     Ji, kaip ir mūsų pirmoji mokytoja, visur būdavo kartu su mumis - ir laimėje, ir nesėkmių akivaizdoje.  Pamilome ją visi auklėtiniai ir tėveliai. Žinia, kad mūsų auklėtoja laukiasi vaikelio, mums buvo kartu džiaugsminga ir liūdna. Išleisdami ilgų atostogų linkėjom laimės, sveikatos, drauge grojom ir dainavom.
      Dabar mūsų auklėtoja - jauna mama. Džiaugiamės ir sveikiname.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Straipsnio autorė - 6a kl. tėvų komiteto pirmininkė S.Stačiokienė
Lankytojai:1382
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:06/14/08
Paskutinieji pakeitimai:06/14/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Kauno "Vyturio" katalikiška vidurinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį