SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Viskas apie "kūrybines Dirbtuves" Jovariškėse
Jau kelinta diena namie. bet dar gyvenu įspūdžiais, pojūčiais, nuotaikom, nuotraukom, kūrybiniais darbais, naujais žmonėmis. Jaučiuosi, lyg būčiau grįžus iš kokio realybės šou. visi buvome vienoje patalpoje, turėjom darbų grafikus, darėm atsiskaitymus, pasirodymus, naktinėjome. Ši stovykla labai labai praturtino mano atostogas ir kūrybiškumą. Ech.

Visų vardus atsimenu. Antros dienos rytą nuo ir pradėjome -  vardų įsiminimo. ir ganėtinai pavyko. Vėliau susikirstėme grupelėmis ir išsislapstėme galvot idėjų, ką mes norėtumėmė parodyti Kaukazo šalims. su Ieva buvau vienoje grupėje. Labai džiausiuosi dėl to. Be jos mūsų grupei nebūtų pavykęs darbas. Kiti nenorėjo dirbt. Nežiūrėjo į tai rimtai. Bet tai tik kelios blogos emocijos. Nes vis dėlto darbas padarytas, parodytas ir išsiskiria. Negalima visų padarytų darbų tarpusavyje lyginti, nes jie tiesiog per daug skirtingi. Bet aš mūsų grupelės 'Subkultūromis' džiaugiuosi.
   Dar atsimenu ilgus vakarus. Naktis. Kvailiojimus. Buvo improvizacijų vakaras. Kai sedėjome ratu ir improvizavome garsus. paskui plėšemė dainas. dar vakarais spardydavome kamuoliuką. Kažkas pirmąją naktį ėjo po kambarius ir visus fotografavo. Iš tiesų, tai visas naktis taip būdavo. Kad kažkas ilgai nemiega. Bet toks jau tas jaunimas.
   Maniau,kad bus labai labai liūdna viską palikt. Nes per tokį trumpą laiką visi tokie.. Artimi ganėtinai pasidarėme. mano nuomone. Bet kažkaip nebuvo labai liūdna. Tikriausiai dėl to,kad žinojau, kad dar susitiksim. kad pilna galva naujų idėjų, ką ir kaip daryt, parodyt. bet gerumas širdyje dar liko. Ir ilgai išliks.  
                                                                        Su savo mintim,
                                                                           Eglė Baltrušaitytė.

Penkios greitos, keistos, kūrybiškai užpildytos dienos.
  Greitos. Atsimenu tas akimirkas, kai atvažiavom, ieškojom Jurgio, numetėm daiktus ant lovų ir išėjom, parėjom tik tada kai reikėjo pasiimti krepšius ir grįžti. Visa kita taip greit praėjo, bet taip stipriai įsiminė, tiek daug teigiamų emocijų paliko. Buvo ir neigiamų, bet ar jos svarbios?
   Keistos. Išvažiavus kilo ir leidosi daug minčių. Vienos liko ir prigijo, kitos išskrido pavėjui. Galvoje viskas taip keistai virė. Nežinojau ar liūdėt, kad reik atsisveikinti su visais, ar džiaugtis, kad susipažinau su tiek įdomių žmonių. Optimistas turbūt džiaugtųsi, pesimistas liūdėtų. O aš tiesiog norėjau miegot. Optimistiškai.
  Kūrybiškai užpildytos. Tokioj kūrybinėj atmosferoj aukštas slėgis. Eini, įkvėpi oro – kūryba, pažiūri kairėn – kūryba, dešinėn – tas pats, pasiklausai – kūryba. Kūrybą kuria kūrimas. Ištrūkus iš jos, lieka šešėlis, o jis daro savo įtaką, nejučia vėl pradedi kurti. Galvoje sukasi mintys ką naujo padarius, ką aš dar galiu parodyti, sukurti.
  Dabar tikriausiai suprantate kodėl jos keistos. Bet tai ir yra geriausia.


Mišeiakitė Ieva
        Ankščiau nebuvau girdėjęs jokių Jovariškių, bet dabar tai mano gyvenimo dalis. Galėsiu sakyti „ to išmokau ... Jovariškėse “ arba „ su juo/ja susipažinau Jovariškėse “. Susipažinau iš tikrųjų su tiek žmonių, kad dabar galėčiau išvažiuoti į kelionę po Lietuvą ir nakvoti vis kitame mieste. O tie žmonės visi išties skirtingi : stilius, politinės pažiūros, jau nekalbant apie nuomone. Didžiausias įspūdis - būti tarp kūrybingų asmenybių, iš kurių kiekvienas gali tau ką nors duoti, išmokyti. Geras jausmas dirbti grupėje dar nepažįstamų žmonių kurių kiekvienas dirba, nori dirbti, ir tai visus sieja. Pajunti įdomumą kurti ne sau, ne pažymiui, kurti tiems kurie laukia mūsų kūrinių ten, toli, beje ir į tuos žmones mano požiūris pasikeitė. Net nejusdamas ėmiau asmeniškiau vertinti Gruzijos politinę krizę. Tikiuosi man šis projektas nepasbaigs.

                                                                                    Pauliukas
Lankytojai:845
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:11/02/07
Paskutinieji pakeitimai:11/08/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį