SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Popietė su Justu Brazausku

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Interviu su buvusiu Kauno „Santaros“ gimnazijos moksleiviu Justu Brazausku. Šiuo metu jis mokosi KTU gimnazijoje. Bandysiu pakalbinti Justą apie „Santarą“: kaip jam patiko čia mokytis, kaip vertina mokymo kokybę mūsų mokykloj ir ką galėtume, jo manymu, pakeisti, patobulinti.
Justai, kaip daugelis jau žino, prieš daugiau nei metus palikai „Santaros“ gimnaziją. Kodėl priėmei tokį sprendimą? Kas lėmė tokį pasirinkimą?
Besimokant 8 klasėje vyko atrankiniai turnyrai į KTU gimnaziją, visuose sudalyvavau ir įstojau.
Pasirinkimą ten pereit lėmė noras pamatyt kažką daugiau. „Santaros“ gimnazija yra labai gera mokykla, bet tokio šanso negalėjau neišnaudot.
Ar pasiteisino sprendimas pereiti į KTUG? Ar labai skiriasi mokymo kokybė šiose gimnazijose?
Manau, kad pasiteisino. Mokymo kokybė skiriasi, pagrinde, dėl mokinių motyvacijos ir konkurencijos.
Kalbant apie laisvą laiką pertraukų metu. Kokie skirtumai ar panašumai šioje srityje? Ar jūsų gimnazija taip pat rakinama pertraukų ir pamokų metu, kaip tai bus daroma „Santaroje“ nuo lapkričio 7d ?
Mūsų gimnazijoje dauguma pamokų vyksta toje pačioje klasėje. Taigi,  koridoriuose dažniausiai ramu. Ilgoji pertrauka mūsų gimnazijoje trunka 30 minučių. Mokykla nerakinama ir niekada nebus, nes jos viduje nėra valgyklos ir nėra rūkančių mokinių.
Kaip manai, ką mūsų gimnazijoje būtų galima pakeisti, kad pertraukų metu mokiniai neitų rūkyti šalia gretimų namų ar , tiesiog, tūrėtų, ką veikti?
Vienintelis efektyvus būdas rūkymą sustabdyt pamokų metu - užrakinti mokyklą. Daugiau būdų aš nematau.  Tik problema ta, kad dėl užrakinimo kenčia ir kiti - nerūkantys mokiniai.
Laisvalaikio zonos - taip mūsų gimnazija bandys išspręsti mokinių nuobodulio problemą. Ką apie tai manai? Ar tai būtų efektyvu? Kas tūrėtų būti tose zonose, kad priviliotų mokinius ten leisti laiką pertraukų metu?
Manau, kad tai įdomi mintis. Efektyvumas priklausys tik nuo mokinių. Geriausias dalykas per pertraukas - stalo tenisas. Pingpongo stalų „Santarai“ tikrai reikia, nes tai tikrai gera laiko praleidimo priemonė.
O kaip su užklasine veika? Ar jūsų gimnazija siūlo daug užsiėmimų? Ar mokytojai patys apsiima juos rengti?
Taip, būrelių tikrai daugiau negu „Santaros“ gimnazijoje. Tereikia surinkti bent 5-7 bendraminčius ir gimnazija suorganizuoja būrelį. Mokytojai juos veda tikrai noriai. Kai kurių dalykų būreliai būna net skirtingų lygių, pvz.: chemijos būreliai: vienas skirtas olimpiadininkams, o kitas - papildomai norintiems pasiaiškinti, pasiruošti kontroliniams.
Na, iš tiesų, „Santarai“ yra iš ko imti pavyzdį. Labai dėkoju už pokalbį ir tikiuosi, jog šie atsakymai padės mūsų gimnazijai tobulėti.
Lankytojai:875
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:11/03/11
Paskutinieji pakeitimai:11/07/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
:)Deimantė Vaičiukynaitė011/13/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį