SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
„Santara“ nesikeičia

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Neseniai turėjau progą paklausinėti Dalią Bieliūnaitę,  2009 metais „Santaros“ gimnaziją baigusią abiturientę. Dabar jai yra 20 metų ir ji studijuoja taikomąją grafiką. Dalia „Santaroje“ mokėsi nuo pirmos klasės, todėl apie gimnaziją žino labai daug. Man buvo įdomu sužinoti, ar „Santara“ bent kiek pasikeitė nuo tada, kai ji dar mokėsi joje.
Ar tau patiko mokytis „Santaroje“?
Nelabai. Mane erzino tai, kad klasėje yra apie 30 žmonių, o ir tie sumesti visiškai vienas i kitą nepanašūs. Dėl to mokytojams buvo labai sunku dirbti, nes su vienais reikia vienaip kalbėti, su kitais kitaip ir, kai jų tiek daug, išvis nebesinori kalbėti. Bet čia ne tik Santaros problema. Būčiau bet kokią kitą Lietuvos gimnaziją baigus - dabar tą patį sakyčiau.
Ką manai apie „Santaros“ mokytojus ir apie mokslo kokybę „Santaroje“?
Yra labai gerų ir man visada sekėsi pas geriausius papult, bet man nepatiko, kad „Santaros“ pagrindinė motyvacija yra ne išmokyti, o paruošti valstybiniams egzaminams. O dar tos programos... Neduok dieve kokios nors temos neišeisim. Galėtų į viską daug laisviau žiūrėti, ypatingai, jei mokiniai pasirenka nelaikyti to dalyko egzamino, arba yra tik kokioje devintoje klasėje.
Kokį prisiminimą tavo širdyje paliko „Santara“?
Šiaip sakyčiau, kad neblogą, bet jeigu pradedu lyginti su dailės mokykla kurią lankydavau po pamoku arba universitetu, tai ohoho koks skirtumas. „Santaros“ antrais namais niekada nepavadinčiau. Tuo tarpu į dailes mokyklą visada malonu grįžti, o universitetas jau apskritai kaip namai.
Ar „Santaroje“ draugiškas mokinių kolektyvas?
Oi, čia kaip į koki papulsi. „Santaroje“ labai daug tų mokiniu ir klasės labai skirtingos susidaro, bet jos labai labai draugiskos klases, tačiau kad būtų kaip šeima neteko matyt, o mano nuomone tik tokios ir turetu būti.
„Santaroje“ nuo lapkricio 7 d. bus rakinamos durys, ką manai apie tai?
Man tai būtų labai nepatikę, nes mes bėgdavom iš tų pamokų ir dabar dėl to nei kiek nesigailiu. Į kai kurias tikrai nebūdavo verta eiti. Žinoma yra tokiu, kurie persistengia, bet jų visada bus. Jei užrakinsi duris, tai jie net iki mokyklos nenueis.
Daugelis mokiniu „Santaroje“ skundžiasi, kad nėra, kur praleisti laisvą laiką. Ar taip pat buvo ir kai tu mokinais?
O taip, reiškias valgyklos dar nesutvarkė. Manau viskas susitvarkytu jei padarytu didesnę valgyklą, skaityklą. Nors mes visai mielai sėdėdavom pas auklėtoją kabinete.
Jei reikėtų mokytis iš naujo, ar mokytumeisi „Santaroje“?
Ne. Tikrai eičiau i dailės gimnaziją arba bet kur kitur, kur labiau rūpinamasi kiekvienu mokiniu ir jo interesais atskirai. Kita vertus, dabar aš žinau, ko aš noriu ir man lengva šnekėti.
Lankytojai:786
Reitingas: (9 vertintojai)
Sukūrimo data:11/06/11
Paskutinieji pakeitimai:11/07/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
nepatiko...Anonimas002/05/12
klaidosRita Baltrušaitienė011/06/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį