SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 13 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Šokis- mano visas dar trumpas gyvenimas
    Mano gyvenime šokis užima labai daug vietos. Matau, jog mano klasiokė Beatričė taip pat skiria daug laiko šokiui. Ji yra dalyvavus įvairiuose konkursuose, televiziniuose šou bei šoko kartu su Lietuvos atstovu vaikų eurovizijoje, Baltarusijoje. Manau jog ji yra labai daug pasiekusi ir matau, kad ji labai gerai šoka. Man buvo įdomu, ką ji mano apie šokį, kiek jis užima jos gyvenime ir kaip jį paveikia. Netgi savo interviu atlikau prieš mūsų tautinių šokių treniruotę.
Sveika, Beatriče. Pirmiausia norėčiau pasveikinti su tokia jau pasiekta šokių karjera, tačiau juk viskas turi pradžią, taigi nuo ko tu pradėjai šokti?
      Į pirmą treniruotę mane atvedė tėvai, kai buvau trijų su puse metų. Keista, bet aš vis dar atsimenu tą dieną, kai stovėjau salėje ir laukiau, ilgai laukiau, kol mane pakvies į kitą patalpą, nes įleisdavo tik po penkiolika mergaičių. Laukiau laukiau, zyziau mamai, kada greičiau. Pagaliau įėjau į salę ir mūsų ten tiesiog paprašė gražiai pereiti per salę. Kitos gražiai perėjo, o man aišku reikėjo išsidirbinėti.  Aš staipiausi, ėjau net ne pagal ritmą, bet aš labai šypsojaus. Mama nuėjo pasiklausti pas vadovę, kaip man sekėsi. Toji pasakė, jog aš einu tragiškai, tačiau šypsena, tai labai graži. Pasakė, jog svarbu šypsena ir toliau bus viskas gerai, tai todėl mane ir priėmė.
Labai graži pradžia, o ką dabar tau reiškia šokis? Kokią vietą gyvenime jis užima?
    Visada galvodavau ką atsakyčiau į tokį klausimą, bet turbūt, kai nueinu į šokius, tai viską pamirštu, kas yra blogai, kas gerai. Galvoju tik apie tai kas vyksta dabar. Dar jei groja mėgstama muzika, tai labai įsijaučiu ir galvoju tik apie judesius. Manau be šokių turbūt negalėčiau gyventi. Neseniai sumąsčiau, jog turbūt ir ateitį siesiu su šokiu.
Kaip tik užbėgai man už akių, nes kitas klausimas buvo ar siesi ateitį su šokiais, taigi manau atsakymas yra taip?
    Na tai taip ( nusijuokdama užtvirtino atsakymą Beatričė).
Gerai, o dabar grįžkime į dabartį. Praeitais metais dalyvavai su Lietuvos atstovu Eurovizijoje. Daugelis gali pasakyti, jog pakilai į aukščiausią tašką savo karjeroje. Tačiau, kaip manai pati ar dar sieksi tokių pat ar didesnių aukštumų?  
     Na, kaip mes su Nojumi ( tuometiniu Lietuvos atstovu vaikų eurovizijoje) šnekėjome, kad vaikų eurovizija jau praėjo, o dabar ruoškimės suaugusių eurovizijai, tai gal dar pavyks sudalyvaut suaugusių eurovizijoje. Bet nežinau, nemanau, jog tokie dainininkų konkursai yra mano tikslas. Aš labiau apsidžiaugčiau, jei sudalyvaučiau, kokiam teatro vaidinime. Man tai būtų didesnis laimėjimas.
Supratau. Tačiau, kaip būtų tu vistiek važiuoji į tiek daug konkursų. Ar spėji suderinti šokius su mokykla?
     Labai sunku suderinti treniruotes ir mokyklą. Ypač koncertus, kurie vykdavo pamokų metu ir reikėdavo praleisti pamokas. Kol buvau jaunesnė, kol buvau darbšti ir pasivydavau kitus. Dabar yra sunkiau, kadangi jau vyresnėje klasėje, reikia ir per naktis pasėdėti, kad pasivyčiau, bet dabar stengiuos labiau mokslams atsiduoti.
Aišku. Ir užduosiu paskutinį klausimą, tačiau užkliudantį vieną iš svarbiausių vertybių- šeimą. Taigi, ar sulauki iš šeimos palaikymo, pagalbos?
    Na čia sunku atsakyti vienpusiškai, nes kai pablogėja pažymiai, tai būtent tėvai, atrodo net nemato tų šokių, bet kai mato, kad man patinka šokti ir tarkim, kai reikia visą dieną sportuoti ar būna koki konkursai, jie tikrai palaiko. Mane nuveža, padeda ir paklausia ar viskas gerai. Dabar netgi nesipriešina su ta mintim, kai pasakiau, jog ateitį noriu siekti su šokiais. Aš manau, jie mane tikrai palaiko. Bent jau seneliai tai tikrai ( nusijuokia Beatričė).
Ačiū labai. Atsiprašau už sutrugdytą laiką. :)
Prašom!
Lankytojai:714
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:11/07/11
Paskutinieji pakeitimai:11/09/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį