SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Neseniai Kauno „Santaros“ gimnazijos mokinių parlamento pirmininkės pareigas užėmusi Lina Majauskatė jaučiasi puikiai ir noriai dalinasi patirtimi bei savo nuomone. Nenuostabu! Juk ji užima įvairias pareigas svarbiose gimnazijai organizacijose bei įstaigose. Štai nemažas sąrašas pareigų, kurias ši šauni mergina užima:
Kauno "Santaros" gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė
Lietuvos mokinių parlamento narė
Kauno regiono narė
Kultūros komiteto narė
Etikos procedūrų komisijos pirmininkė
YFU savanorė
Miela Lina, kaip sugalvojai dalyvauti konkurse į Lietuvos mokinių parlamentą?
Lietuvos mokinių parlamentas (toliau LMP) mūsų šeimoje patapo kaip tradicija: buvo  sesė, o dabar ir aš. Stebėjau, ką ji veikia per kadencijos metus, ir man patiko. Tad ilgai nesvarsčius, ėjau į rinkimus. Tapau kultūros komiteto ir Kauno regiono narė, be to, dar ir etikos procedūrų pirmininkė. LMP galiu įvardinti kaip mini seimą, kurio dėka, pradėjau daugiau domėtis politika, kokius seimas leidžia įstatymus, susijusius su jaunimu ar mokytojais, ir pan. Veiklos kiek tik nori - vien dėl to esu patenkinta.
Kaip manai, ar mūsų gimnazijoje pakankamai dėmesio skiriama kultūriniams renginiams?
Negaliu sakyti, kad daug kultūrinių renginių, bet jų yra. Manau, geriau keletas gerų renginių nei daug paprastų. Atsinaujino mokinių taryba, tai bus dar aišku, kaip šiais metais bus su renginiais.
Kokia tavo nuomonė mokyklos rakinimo nuo lapkričio 7d. atžvilgiu?
Palaikau idėją rakint duris, bet ilgai neužsibus. Dauguma moksleivių priešinasi, atsiskleidžia jaunimui būdingas maištingumas. Bet ar jiems nerūpi, kad juos gali užpulti? Ar kas kita blogo atsitiks? Jie neina pasivaikščiot ar gryno oro pakvėpuot, o užtraukt porą dūmų. Bus nusiskundimai, prirūkyti tualetai ir kai kantrybė baigsis, atšauks rakinimą.
Ar mūsų gimnazijoje skiriamas pakankamas dėmesys mokinių parlamento veiklai skatinti?
Pakankamai skiria dėmesio, bet galėtų būt daugiau. Adiministracija tikrai palaiko mokinių parlamentą ir visada išklauso,padeda. Nesmagu, kad mokiniai prisiklauso gandų ir tiki. Tai truputi kišą koją geriems norams, bet po truputi reikalai keičiasi.
Ar pritari, kad vaikams būtų parduodama kuo mažiau produktų, kuriuose yra sočiųjų riebalų?
Sunkiausią klausimą pasilikai pabaigai? (šypteli).  Taip, pritariu. Sočiųjų riebalų (toliau SR)  reikia, bet jei per daug SR, sutriks organizmo gebėjimas pašalinti cholesterolio perteklių iš kraujo. To mažiausiai reikia jaunam organizmui. O kaip žinom, mažieji mėgta pavalgyt tokio maisto, kur pilna SR. Tad geriau kuo mažiau.
„Mokausi Kauno „Santaros" gimnazijoje ir man čia labai patinka. Nors praėjo tik keleri metai, bet jau jaučiuosi „sava". Mokytojai puikiai paruošia tolesniam gyvenimui, draugai originalūs ir linksmi. Ko daugiau reikia, kad išugdytų geru žmogumi?“- kalba Lina Majauskaitė.

Lankytojai:1854
Reitingas: (7 vertintojai)
Sukūrimo data:11/07/11
Paskutinieji pakeitimai:11/07/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį