SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
„Santaros" tautinių šokių kolektyvas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Interviu su Kauno „Santaros" gimnazijos 2F klasės gimnaziste Justina Žiliukaite apie Kauno „Santaros" gimnazijos tautinių šokių kolektyvą.
Man įdomu sužinoti kodėl pradėjai lankyti tautinius šokius?
Jau seniai norėjau juos lankyti, tačiau dėl kitų būrelių nesutapo laikas, todėl šios svajonės buvau atsisakiusi. Bet devintos klasės gale pasitaikė galimybė prisijungti prie jau susiformavusio kolektyvo ir tautinius šokius lankančios klasės draugės mane įkalbėjo ja pasinaudoti (šypteli).
Ar tautiniai šokiai pateisino tavo lūkesčius? Kuo?
Pateisino tuo, kad kolektyvas iš tiesų draugiškas, vieningas, o vadovas K. Kondratavičius ne veltui daugelį metų buvo išrinktas geriausiu Kauno "Santaros" gimnazijos mokytoju (kalba itin įsijautusi).Taip pat, šokti tautinius šokius yra labai smagu, pasikraunu teigiamos energijos, yra galimybė vykti į įvairiausius renginius, užsienio šalis, kur didėja pažinčių ratas bei patiriame begalę įspūdžių (šypsosi).
Skamba išties smagiai. Minėjai, kad kolektyvas draugiškas, gal galėtum apibūdinti tą draugiškumą?
Jeigu ko nors prireikia, kolektyve visada galima sulaukti pagalbos. Manau, kad nelaimės atveju tikrai atsirastų kas nors, kas padės, supras. Taip pat, kolektyvo nariai bendraujantys, tiesiog nusiteikę linksmai, draugiškai.
Koks jausmas priklausyti šiam kolektyvui?
Geras jausmas (juokiasi). Kaip jau minėjau, man tautiniai šokiai labai patinka, jaučiuosi ne veltui leisdama laiką. Taip pat, juk nepamirštame savos kultūros, žmonės gali prisiminti, pamatyti kaip šokdavo lietuviai kadaise.
Girdėjau jog šiais metais keliavote į Vengriją. Kokia buvo kelionė? Ar daug laiko buvo skirta šokiams?
Kelionė buvo smagi (juokiasi). Ne tik šokome, bet ir linksmai, turiningai praleidome laiką plaukdami laivu, aplankydami įspūdingus urvus Slovakijoj, bei tiesiog vaikščiodami po nuostabųjį Budapešto miestą. Be abejo, didžiąją laiko dalį praleidome šokdami, dalyvaudami festivalyje. Tai buvo labai naudinga, nes galėjome pamatyti kitų kolektyvų, iš daugelio pasaulio šalių, tautinius šokius, bei parodyti savuosius.
Kuo skiriasi skirtingų šalių kolektyvai?
Pirmiausiai tai, aišku, išvaizda - kostiumais. Šokių žingsneliai, muzika taip pat skiriasi, juk nevienodi žmonių temperamentai, tradicijos.
Dėkoju už puikius atsakymus ir sugaištą laiką. Buvo išties įdomu su tavim pasikalbėti. Sėkmės toliau šokant!
Lankytojai:1250
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:11/07/11
Paskutinieji pakeitimai:11/08/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
PatikoElžbieta Tamulionytė011/13/11
nuotraukabaltrita011/13/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį