SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
BŪTI GRETA DUBIETYTE

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kauno „Santaros“ gimnazija turi be galo daug mokinių, kurie daugiau ar mažiau garsina mokyklos vardą. Greta Dubietytė, mano bendraklasė, būtent tas žmogus, kuris nepraleidžia laiko veltui, o atvirkščiai - panaudoja jį naudingiems tikslams. Taigi nusprendžiau ją pakalbinti.
Sveika Greta. Man įdomu kodėl pasirinkai mokytis „Santaros“ gimnazijoje?
Sveika. Todėl, kad mano sesė, Meda, mokinosi šioje gimnazijoje ir neturėjo jokių nusiskundimų. Tai ir perėjau.
Ar manai, jog mokykloje yra pakankamai motyvacijos atskleisti tavo gebėjimus?
Aš manau, kad kiekvienoje mokykloje mokinys gali atskleisti savo gebėjimus, jeigu aktyviai dalyvauja pamokose, kažkuo domisi ir jeigu tik turi noro. „Santaros“ gimnazija – ne išimtis. Ten taip pat yra kur pasireikšti: vyksta labai daug renginių, projektų, specialių programų, skirtų ugdyti gebėjimus bei juos lavinti.
Kaip tu spėji ir puikiai mokytis, ir visur aktyviai dalyvauti?
Galbūt tuomet, kai lankiau muzikos mokyklą, išmokau planuoti laiką ir manau, kad dabar turiu net daugiau laisvo laiko nei mokiniai, kurie neužsiima jokia papildoma veikla.
Ar dėl savo talentų, apdovanojimų, puikių rezultatų įvairiose srityse, būni įvertinta savo draugų?
Taip. Draugai mane labai palaiko, visada pagiria, su manimi kartu pasidžiaugia ir be abejo suteikia pagalbos, kai man jos reikia.
Kaip manai, ar dažnai pasiekdama visko ko nori, gaudama puikius įvertinimus, užgoži savo bendraklasius, ar kaip tik juos padrąsini žengti pirmyn bei stengtis? Juk esi universitetinėj klasėj, o ten konkurencija neišvengiama, kad ir kaip jos nesinori.
Nemanau, kad visi tie apdovanojimai yra kažkas įspūdingo. Juk kiekvienas gali kažko pasiekti, jeigu tikrai nori. Aš tikiu, kad kiekviename iš mūsų slypi kažkas nepaprasto, galbūt neatskleisti talentai, tačiau reikia tik paraginimo. Todėl manau, kad labiau padrąsinu.
Kaip manai tau gyvenime svarbiau mokslai ir aktyvumas ar šeima bei draugai? Kodėl?
Pirmoje vietoje vis tiek išlieka artimieji. Tačiau manau, jog reikia palaipsniui išmokti suderinti šiuos visus dalykus. Pavyzdžiui, per draugus neapleisti mokslų ir atvirkščiai.
Girdėjau, kad esi Lietuvos jaunimo lyderių narė. Kas paskatino tave ten stoti?
Gavau pasiūlymą dalyvauti programoje iš „Sėkmės mokyklos“, o perskaičius projekto aprašymą, juo susidomėjau, nes jo neatsiejama dalis yra savanoriavimas, galimybė pačiam organizuoti ir dalyvauti įvairiuose renginiuose bei tobulinti anglų kalbos žinias.
Papasakok plačiau apie renginius. Ir kaip gi tu tobulini tas anglų kalbos žinias?
Kadangi programa bendradarbiauja su JAV ambasada, todėl tenka dalyvauti renginiuose, kuriuose bendravau su JAV ambasados darbuotojais, verslininkais, taip pat Lietuvos politikais, daktarais. Be to turėjau galimybę padėti įvairiose konferencijose. Viena iš jų vyko Airijoje. Teko visą savaitę kalbėti tik angliškai. Taip susipažinau su daug moksleivių iš skirtingų šalių ir kartu patobulinau bendravimo įgūdžius anglų kalba.
Užsiimi įvairia veikla, tau sekasi viskas labai gerai, bet visgi ateis laikas kai reikės apsispręsti dėl profesijos. Taigi gal jau dabar žinai, kuo norėtum būti užaugus?
Vis neapsisprendžiu. Tai, jog neturiu problemų su atskirų dalykų pamokomis, apsunkina apsisprendimą. Bet aš stengiuosi kuo toliau tuo labiau suprasti, kas man labiau patinka ir manau, jog greitu laiku galutinai apsispręsiu, kuo norėčiau būti.
Ačiū už atsakymus ir sugaištą laiką. Tikiuosi, jog spėsi nuspręsti, kuo nori būti ir sieksi savo tikslų!
Lankytojai:1333
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:11/08/11
Paskutinieji pakeitimai:11/08/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Ta GretaAnonymous011/10/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį