SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 11 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
„Santaros” gimnazija turi daug puikių mokytojų, su kuriomis galima pabendrauti, pasijuokti, išgerti arbatos ir nuoširdžiai pasikalbėti. Šiuo metu daugybę ilgųjų pertraukų praleidžiu su pavaduotoja Nijole Gustiene, be kurios neįsivaizduojamas gimnazijos gyvenimas. Būtent dėl to ir nusprendžiau su ja pasikalbėti. Buvo nepaprastai jauku sedėti tuščiame kabinete dviese. Džiaugiuosi, nes mūsų pokalbis buvo atviras ir įdomus, net nepajutau kiek laiko užtrukome kalbėdamos…
Kiekvienas vaikas turi svajonių darbą, kokia buvo jūsų svajonė?
Nuo vaikystės norėjau tapti mokytoja. Dažnai mažas kaimynų mergaites mokinau skaityti, jog nuėjusios į pirmą klasę, jau mokėtų. Man tai labai patiko.
O kai užaugote, kodėl pasirinkote būti rusų kalbos mokytoja?
Kai buvau mokinė, atėjo jauna, tačiau labai gera rusų mokytoja. Jos pamokos buvo labai įdomios, kalbėdavome apie rusų literatūros rašytojus, jų gyvenimus, kalbėdavome ir apie rusų istoriją. Tai mane sužavėjo, ir nusprendžiau tapti tokia mokytoja.
Vis dėl to, man smalsu, kokie keliai jus atvedė į „Santaros’’ gimnaziją?
Mano pirmoji mokykla buvo 13-oji vidurinė. Išėjus, metus buvau be darbo, tačiau „Kauno diena” laikraštyje pamačiau skelbimą (pajutau, jog ji nukeliavo į praeitį). Jame buvo parašyta, jog ieško pavaduotojos 54-ojoje vidurinėje. Kitą rytą nubėgau į mokyklą ir mane priėmė. Taip ir tapau 1991m. šios mokyklos pavaduotoja kultūrai.
Neįtikėtina... Jūs jau čia dirbate dvidešimt metų! Taigi, manau, jums nesunku bus atsakyti į šį klausimą. Kaip manote, ar mūsų mokykla draugiška, šilta?
Manau, kad taip. Man mūsų mokykla labai patinka. Stebiuosi, nes pas mus tarp mokinių ir mokytojų kitoks bendravimas, negu kitose mokyklose. Bendravimas- šiltesnis ir draugiškesnis.
Prisimenu, kaip viena klasė, atėjusi iš „Milikonių” mokyklos pas mus, nustebo. Jiems buvo keista gerti arbatą su auklėtoja (šiltai nusijuokė).
Jūs daug prisidedat prie mokyklos gražinimo, kaip manote, ką dar galėtume pakeisti, kad ši mokykla taptų gražesnė, jaukesnė, o gal net patogesnė?
Visuomet gali gražinti mokyklą, turiu daug dar įdėjų, tačiau vieną iš reikalingiausių jau rezgu galvoje. Man atrodo, kad labiausiai trūksta koridoriuose suoliukų. Negaliu žiūrėti, kai vaikai sėdi ant žemės. Norėčiau, jog salėje nupirktų naujas kėdes, o senas - mokiniai perdažytų šiltesnėmis spalvomis ir pastatytume koridoriuose. Tada, manau, mokykla taptų jaukesnė ir gražesnė.
Jei jau kalbame apie mokyklos jaukumą, tai kokia mokyklos vietelė jums jaukiausia, kur megstate nueiti?
Kai pasijuntu prastai, nueinu prie palangės, priešais mokytojų kambarį ir pastoviu. Ten prisimenu, kaip mano amžiną atelsį sūnus stovėdavo ir bendraudavo su draugais. Ši vieta man labai artima...(Įsivyravo tyla)
O šiaip mūsų mokyklos išplanavimas toks, jog nėra tokių atokių vietelių.
Visi sako, jog jaunimas keičiasi... Kokia jūsų nuomonė, ar per tiek metų matote skirtumus?
Oj, labai vaikai keičiasi... Man atrodo mūsų mokykloje yra kažkokia aura, kuri pakeičia mokinius į gerąją pusę. Mokiniai kasmet vis drąsesni ir aktyvesni, daugiau vaikų lanko būrelius. Na jūs tik pažiūrėkite į mūsų penktokėlius, kokie jie energingi! (Nusijuokė)
Su N. Gustiene toliau diskutavome apie mūsų penktokėlius ir apie šaunius abiturientus, mus girdėjo tik sienos, kurios yra patikimos ir žinau, jog neišpasakos mūsų pokalbio niekam. Esu dėkinga pavaduotojai už tai, kad nepabijojo būti atvira ir pareikšti savo nuomonę. Džiaugiuosi, nes šis interviu man labiau padėjo susibendrauti ir pažinti mūsų gimnazijos pavaduotoją Nijolę Gustienę.
Lankytojai:1039
Reitingas: (9 vertintojai)
Sukūrimo data:11/08/11
Paskutinieji pakeitimai:11/09/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį