SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mokiniai ir mokytojai puikiai žino viską kas dedasi mokykloje, tačia  buvo įdomu sužinoti kaip šią mokyklą apibudina žmogus, kuris mato "Santaros" gimnaziją iš šono. Todėl uždaviau kelis klausimus pažįstamai, kuri yra nedaug susijusi su gimnazija, bet vistiek turi savo nuomonę.
Koks Jūsų požiūris į „Santaros“ gimnaziją?
Faktas, kad šią gimnaziją prieš tris metus rekomendavau savo sūnui, geriausiai parodo mano požiūrį į ją. Nes juk savo atžalai visuomet norisi to, kas geriausia... Manau, kad tai – puiki mokymo įstaiga su reikliais, savo darbą profesionaliai išmanančiais pedagogais, gera psichologine atmosfera. Su sūnumi iškilusi situacija parodė nepaprastą lietuvių kalbos mokytojos Zitos Liciuvienės sumanumą. Ši mokytoja - „aukščiausia klasė“ (kaip jaunimas pasakytų)...
Ar nesigailite, kad šioje mokymo įstaigoje mokosi Jūsų vaikas?
Šiandien galiu pasidžiaugti sprendimu rinktis „Santaros“ gimnaziją – sūnus noriai į ją žingsniuoja, yra patenkintas klasės draugais bei auklėtoja, nesu girdėjusi blogų jo atsiliepimų apie nieką. Na, o pažymiais niekuomet turbūt nesutars tėvai ir vaikai – mums jų visada norėsis geresnių (juokiasi – aut. pastaba).
Kas paskatino rašyti apie „Santaros“ gimnaziją ?
Dirbant internetiniame dienraštyje apie Kauną  visuomet būdavo malonu kažką papasakoti apie šią mokymo įstaigą. Dėl to, kad čia mokosi mano vaikas, ji yra tapusi ir man artima. Visuomet norisi pasauliui papasakoti apie tai, kas čia vyksta gražaus, prasmingo, iškilmingo. Pavaduotojos Nijolės Beniušienės pagalba sužinodavau apie gimnazijos renginius, pasiekimus, naujoves. Bendradarbiaudamos su ja skleidėm (gal kam atrodys) nereikšmingas žinias, tačiau, manau, pasaulio grožis susideda iš mažų dalykų, kurių begalė vyksta mokinių gyvenime ir apie jas būtina pasakoti. Smurto, nusikaltimų ir prievartos kupinoje Lietuvoje reikia džiaugtis mažais stebuklais ir kuo plačiau juos skleisti.
Ką, Jūsų nuomone, gimnazijoje reikėtų keisti?
Kaip mama džiaugiuosi, kad „Santaroje“ nuolat ieškoma kelių ir takelių problemoms spręsti. Nors sūnus nepratęs dalintis  gimnazijos naujienomis, tačiau apsilankiusi joje sužinau kiek ne tik skaudžių, bet ir gražių dalykų čia vyksta. Smagu, kad šiemet ji „pasipuošė“ naujais ir šiltais „rūbais“, būtų džiugu sulaukti ir vidinių pasikeitimų – aplinka šioje mokymo įstaigoje nėra labai jauki. Tačiau ne išvaizda, buitiniai dalykai lemia gerą mikroklimatą – tik patys šių namų gyventojai vidine šiluma  gali paversti ją jaukia ir miela.
Labai dėkoju už atsakymus ir sugaištą laiką.
Lankytojai:806
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:11/08/11
Paskutinieji pakeitimai:11/13/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
raštingumasbaltrita111/13/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį