SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                        Nuo mokytojos iki teisininkės

Aš  nusprendžiau apklausti buvusią  „Santaros“ gimnazijos muzikos mokytoją, kuri mokė kai jai buvo vos 20 metų. Dabar ji dirba teisininke. Buvusi mokytoja mielai dalinosi savo prisiminimais apie mokykloje praleistus metus, bet nesutiko, kad jos asmens duomenis paskelbčiau viešai.
Kodel nusprendėte dirbti  „Santaros“ gimnazijoje?
Tuo metu, kai rinkausi darbą, važinėjau į mokyklas, domėjausi darbo sąlygomis. Daugumos mokyklų architektūra buvo vienoda, o „Santaros” (tuo metu buvo 51-oji vidurinė mokykla - aut. past.) pastatas - nestandartinės formos. Tuo ir patraukė mane užeiti vidun. Užėjus į mokyklą teko kalbėtis su direktoriumi. Na ir po šio pokalbio buvau priimta.
Kokių trūkumų pastebėjote kol dirbote muzikos mokytoja?
Muzikos  kabinete žiemomis buvo labai šalta (šypteli). Todėl teko klijuoti langus su lipnia juosta, kad nepūstų vėjas. Taip pat nebuvo tokios muzikos instrumentų gausos kaip dabar. Tuo metu pagrindiniai instrumentai buvo tik pianinas, metalofonai, trikampiai ir dūdelės. Todėl dabar labai malonu išgirsti, kad jūs šiuo metu turite tokį didelį instrumentų pasirinkimą.
O kaip vertinate „Santaros“ kolektyvą?
Tuo metu, kai aš dirbau, buvo daug jaunų mokytojų. Todėl seniau dirbantys mokytojai mielai sutikdavo pasidalinti patirtimi, taip pat padėti iškilus sunkumams. Taigi, kolektyvas buvo draugiškas ir geranoriškas.
O kodel nusprendėte pakeisti profesija ir tapti teisininke?
Aš mokiausi Juozo Gruodžio aukštesniojoje muzikos mokykloje (šiuo metu J.Gruodžio konservatorija - aut. past.), kuri buvo netoli Kauno apylinkės teismo, todėl visada buvo labai įdomu kas ten vyksta. Studijuodama muziką  pradėjau domėtis teisės mokslais. O kai dirbau muzikos mokytoja pradėjau rimtai studijuoti teisę. Pirmiausia aš įstojau į kolegiją, o vėliau ir į universitetą. Po kiek laiko nusprendžiau pasirinkti teisininkės karjerą, o muzika liko hobiu.
O kokių panašumų turi mokytojos ir teisininkės darbas?
Abi profesijos yra labai atsakingos žmogaus atžvilgiu. Mokytojas privalo išugdyti dorą žmogų, bei išmokyti atitinkamų gebėjimų. O teisininkas privalo padėti žmogui išspręsti jam kilusias problemas laikantis sąžiningumo ir teisingumo principų. Abi profesijos reikalauja daug žinių ir jos yra perteikiamos nuolatos bendraujant su žmonėmis.
Ačiū už pokalbį.
Lankytojai:1048
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:11/09/11
Paskutinieji pakeitimai:11/09/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį