SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Sportas "Santaros" gimnazijoje
Aurimas Barkauskas - buvęs Kauno "Santaros" gimnazijos mokinys, šiuo metu besimokantis LKKA mums papasakos apie fizini ugdymą "Santaros" gimnazijoje, bei lygins ji su LKKA.
-Sveikas, Aurimai, žinau, kad studijuoji Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Kada apsisprendei eiti sporto keliu?
-Pradėjau sportuoti ir domėtis sportu jau nuo mažų dienų, tačiau apsisprendžiau būdamas 11-oje klasėj. Svajojau apie trenerio ar kūno kultūros mokytojo karjerą, tačiau 12-oje klasėje apsigalvojau dėl studijų krypties.
-Ką pasirinkai studijuoti? Kodėl?
-Mane visada žavėdavo galimybė padėti kitiems žmonėms, visada norėjau prisidėti, todėl pasirinkau taikomąją fizinę veiklą - neįgaliųjų reabilitaciją. Tokiu būdu gavau progą padėti žmonėms turintiems negalią.
-Tu mokeisi "Santaros" gimnazijoje. Ką galėtum pasakyti apie joje vykstantį mokinių fizinį ugdymą? Kaip jį vertintum?
-Fizinis ugdymas (ypač man, sporto mylėtojui) yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime ir aš pastebėjau, kad "Santaroje" mokytojai tai supranta. Mūsų gimnazijoje dirba tikrai gerai paruošti specialistai, tačiau ne visi atlieka viską, kas jiems priklauso. Dešimties balų sistemoje vertinčiau aštuonetui.
-Kurie mokytojai, tavo manymu atlieka savo darbą geriausiai? Kuriems reikėtų tobulintis?
-Teko susidurti su šiais pedagogais:
Kęstučiu Vaškelevičium - motyvuodavo sportuoti, sugebėdavo paaiškinti pratimų svarbą, visada paskatindavo silpnesnius mokinius, niekada nenuleisdavo rankų.
Robertu Chlebinsku - visuomet parodydavo įdomių pratimų tam tikroms raumenų grupėms ir kiekvienam mokiniui individualiai sudarydavo treniruočių programa, atsižvelgdavo į tai ką mokinys nori pasiekti.
Daiva Barauskiene - adekvačiai vertindavo mokinius ir visiems besąlygiškai padėdavo kuom tik galėdavo, tačiau ji galėtų parinkti įvairesnių pratimų ir sportinių žaidimų (ypač kai mokykla pilna penktokų).
-Ar galėtum palyginti fizinį lavinima mūsų mokykloje su fiziniu lavinimu LKKA?
-Fizinis lavinimas stipriai skiriasi. LKKA yra griežta disciplina, kurios pasigesdavau "Santaroje", kita vertus LKKA mokosi tam pasirįžę studentai. Taip pat mes turime teorines paskaitas, kurios supažindina su tam tikra sporto šaka ar žmogaus anatomijos pamokas.
-Ar teko "pramiegoti" paskaitas? Ar tai dažnai praktikuojama studentų tarpe.
-Esu praleidęs tik vieną paskaitą, bet tik dėl to, kad nebuvo kitos išeities - vyko svarbios varžybos ir paskaitos buvo pateisintos. Mano grupiokų tarpe tai nutinka labai retai, gal todėl, kad esame tik pirmame kurse (juokiasi).
-Ačiū už informaciją, ji bus naudinga, norintiems savo gyvenimą sieti su sportu.
Lankytojai:898
Reitingas: (9 vertintojai)
Sukūrimo data:11/09/11
Paskutinieji pakeitimai:11/11/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Aiškus ir išsamusGrantas Valiukėnas011/13/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį