SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Net mažo vilko kūne slypi didelė siela

„Ar žinojote, kad sulaukėjęs šuo puola kiekvieną, o vilkas – ne?“ – taip savo kalboje teigė gamtos asocijacijos „Baltijos vilkas“ atstovas Tomas Selickas. Šių metų Gruodžio 1 dieną, ketvirtadienį, šeštos pamokos metu mūsų mokykloje viešėjo gamtos asocijacijos ,,Baltijos vilkai“ atstovas Tomas Selickas. Jis mums pravedė neilgą paskaitą apie vilkus ir  lūšis.
Paskaitoje buvo pasakojama apie vilkų gyvenimą. Išgirdome daugybę įdomių faktų.  Vieni  iš jų, kur gyvena vilkai, kuo minta ir kokie jie yra iš tiesų. „Baltijos vilkų“ asocijacijos atstovas vaizdžiai papasakojo kuo skiriasi vilkai nuo sulaukėjusių šunų. „Ar žinojote, kad sulaukėjęs šuo puola kiekvieną, o vilkas – ne?“. Taip pat daug pasakojo apie vilkų gaujas, vadus, bei kiekvieno vilko pareigas gaujoje. „Vieni vilkai, yra medžiotojai. Kiti – teritorjos saugotojai.“ Tomas Selickas dar užsiminė apie vilkų medžiojimą. Kiek vilkų ir kas kiek laiko galima sumedžioti medžioklės sezono metu, nepakenkiant vilkų populiacijai. Paskaitos pabaigoje išgirdome keletą dalykų ir apie lūšis. „Lūšys – plėšrūnai labai panašūs į vilkus, tik priklauso kačių giminei. Minta smulkesniais žvėreliais. Taip pat, kaip ir vilkai, nepuola žmogaus ir netgi jo prisibijo.“ Tokius faktus pasakė asocijacijos atstovas.
Buvo įdomu klausyti apie vilkų gyvenimą iš žinovo lūpų. Šio susitikimo metu sužinojome labai daug naudingos informacijos, kuri tikrai pravers projekte ,,Are you afraid of a big bad wolf?‘‘.
Lankytojai:972
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:12/05/11
Paskutinieji pakeitimai:01/26/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį