SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
BŪNA IR TOKIŲ - ĮKALINTŲ BAIMĖJE

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   STRESAS. STRESAS. STRESAS.  Sėdi suole, galvoji, rašai, rankos dreba, vėl galvoji, vėl rašai, nesigauna, braukai, toliau galvoji, bet ir vėl neišeina. Ką daryti? Griebi už galvos, galbūt puoli į ašaras. Tai nepadeda. IR TIKRAI NEPADĖS.
   Baimė prieš egzaminus  tai dvyliktokų priešas, tačiau ne kiekvieno įveikiamas.  Todėl kai kuriems reikia sukti galvas prieš atsiskaitymus ne tik apie tai , kaip gerai parašyti, bet ir kaip atsipalaiduoti, nusiraminti.  Juk niekada neparašysi visko gerai, jei tavo galvoje suksis pašalinės mintys, baimė suklysti.

   Vieniems atrodo keista, kai draugas nervinasi, skundžiasi, kad gali blogai pasijusti, pulti į neviltį , kai kažkas nesigaus. Tačiau dauguma su tuo susiduria ir tik tada supranta, jog tai normalu, tačiau tai baisiausias dalykas, kurio tikėjosi.  
  NEREIKIA BIJOTI RAŠYTI, SKAITYTI, MĄSTYTI, KALBĖTI. Nes visa tai yra Dievo mums suteiktos dovanos,  kuriomis turi naudotis pavyzdžiui egzamino metu, o ne jų bijoti.

  Taigi kaip nusiraminti??

•Visų pirma, jeigu manai, jog tau kažkas gali nepasisekti, turi pradėti mokytis ne paskutinę minutę. Reikia nuo anksčiau pradėti planuotis savo laisvalaikį bei mokymosi laiką.
•Visų antra, nereikia mokytis visko atmintinai. Tai blogas būdas, norint parašyti egzaminus puikiai. Atsisėdus į suolą, paėmus pieštuką, atvertus lapą su užduotimis ir jas perskaičius neišsigąsk, nes gali pamatyti tik baltą dėmę savo galvoje.  O tada jau nebus laiko galvoti apie tai, ką aš blogai padariau, reikės stengtis tą baltą dėmę nuspalvinti atsakymais.  
•Svarbiausia yra NUSITEIKIMAS . Prieš einant į egzaminą sau kartok , jog tu gali, tu viską parašysi, tu viską žinai ir viskas bus GERAI !  Kad patikėtum kitais, visų pirma turi tikėti pats SAVIMI.


  Norintiems didesnės pagalbos : http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/sveikata/egzaminu-stresas-kaip-neissekinti-nervu-sistemos-7160/

  STRESAS. STRESAS. STRESAS. Egzaminų baimė.

  Išdrįsk jai pasakyti NE !  

  Tuomet išgelbėsi savo sveikatą! Įrodysi pats sau ir kitiems, jog esi drąsus ir tau nebaisūs egzaminai ! Juk tai tik tavo paties išbandymas ,kuris galbūt net nenulems tavo ateities.  
Taigi ar verta likti įkalintam baimėje?
Lankytojai:835
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:03/06/12
Paskutinieji pakeitimai:03/06/12
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
NaudingaPovilas Lubninas103/12/12
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį