SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
PROFESIJA TIK GALVOS SKAUSMAS?

  Lygių pasirinkimas,egzaminai, profesijos ir daug kitų rūpesčių kankina nevieną dešimtoką. Beprasmės dienos, praleistos žiūrint į profesijų sąrašą, o rezultato jokio. Taip, sunku yra atrasti gyvenimo tikslą kai tau tik šešiolika. Na, bet sprendimas yra, kaip ir iš bet kokios kitos situacijos.
  Pirma reiktų nepanikuoti, juk tai tik labiau išblaškys jus, sukels strasą. O tai yra pagrindinis infarktą ir insultą sukeliantis faktorius. Antra, turite nuspręsti kurioje pamokoje jums geriausiai sekasi, ir kuri labiausiai patinka. Na taip, tai yra sunku, bet kelias dienas pamąstysite, ir jau būsite padaręs pusę darbo. Dabar užsimerkęs pagalvokite, kurioje profesijoje jūs įsivaizduojate save ryškiausiai(Būtinai viską užsirašyk, kad nepamirštum). Na šiam darbui teks skirti šiek tiek laiko, juk sprendžiasi tavo likimas, todėl nevalia į visą tai numoti ranka. Galiausiai viską išsirinkęs ir tvirtai pasirinkęs mėgstamas pamokas, prisėsk prie savo kompiuterio ir paieškok, kokias profesijas tau siūlo, pagal tavo pasirinktus mokymosi lygius.Tada įdėmiai išanalizuok profesiją, kurioje įsivaizduoji save. Dabar turi profesijų sąrašą, kurios tave domina ir traukia. Pagalvok labai gerai ir pasirink tik tris. Profesijos liko tik trys... Dabar bus tikrai lengviau. Patikrink ar tavo pasirinktose profesijose reikalingi mokymosi dalykai nesikartoja. Jei atitinka tokie patys, tau pasisekė. Jei ne, reiktų pasirinkti iš trijų profesijų tik vieną, o tada jau turėsi galimybę visą savo laiką skirti to dalyko tobulinimui. Juk tobulybei ribų nėra. O kuo jaunesnis esi, tuo daugiau ir geriau viską išmoksti. Neveltui Coelho Paulo knygoje   „Alchemikas” yra rašoma: „ ... tobulėjant vienam dalykui, tobulėja ir visa, kas yra aplinkui.“  
  Tad nereik spręsti ilgų testų su klausimais, kurie būna visai ne į temą.( kartą sprendusi profesijos testą, perskaičiau labai keistą klausimą: ar tau patinka liesti žmones kai kalbi?) Tiesiog reikia įsiklausyti į save, kitaip sąkant paklausyti širdies balso, o tada rūpesčių nebus.
Lankytojai:898
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:03/07/12
Paskutinieji pakeitimai:03/07/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį