SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                   Sustok!!!

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Skaisčiai mėlynas dangus, maži žali žolės lapeliai, saulės spinduliukai raibuliuojančiame vandenyje, saulės spinduliukai šildantys mūsų veidus, upės atsigavusios po žiemos sąstingio. Ar jauti pavasarį?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
      Po šiltų striukių, batų, pirštinių ir kepurių taip gera užsidėti lengvus rūbelius. Saulės išsiilgusi širdis džiaugiasi šiltais spinduliais. Kūnas prisipildo energijos ir atrodo galėtume nuversti kalnus, bet ar kada sustojai akimirką ir apsidairei? Įsiklausei? Jei ne, tuojau taip padaryk! Išmok vertinti tai, ką teikia gyvenimas, sustok... Ar matai kaip paukščiai skraido mėlynu dangumi, ar matai kaip jie suka savo lizdus, ar matai kad keliu kuriuo eini pradeda judėti gyvybė, ar matai žalią žolės stiebą? O dabar užsimerk... Įsiklausyk ką tau sako žemė. Ar girdi žolės kalimasi iš po žemių, ar girdi vėjo šlamenamus lapus, ar girdi prasiskleidžiančių gėlės žiedų kuždesį, ar girdi kas dedasi aplink tave?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Akimirkos skrieja greitai kaip ir mūsų gyvenimas. Vieną dieną tau 10 metų, o kitą jau 40 metų. Ir nesupranti kaip greitai prabėgo metai, bet kuo toliau, tuo labiau liūdna, kad nesustodavai pasigrožėti gamta, pasigrožėti ta vienintele akimirka, kuri daugiau niekada nebepasikartos.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
SUSTOK, APSIDAIRYK, NUSIŠYPSOK, PASVAJOK!!! PABUSK IŠ ŽIEMOS SĄSTINGIO!!!
Lankytojai:1951
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:04/12/12
Paskutinieji pakeitimai:04/12/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį