SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
25 valanda- privilegija ar atsakomybė?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taip dažnai skundžiamės laiko trūkumu. "Jeigu tik turėčiau  daugiau laiko padaryčiau tą ar aną". "Pamiršau", "Nespėjau", "Nepabaigiau"- tai tarsi įprasta muzika mūsų ausims. Nepažįstu nei vieno asmens, kuris viską susiplanuotų ir atliktų 120 procentų. Tai šiek tiek primena automatizuotą robotą, o ne žmogų. Bet nori nenori darbų kalnas ir apimantis žiovulys vis priverčia retkarčiais pasvajoti apie papildomą, 25 valandą paroje.
Bet čia iškyla klausimas- kaip mes ją praleistume? Ar praleistume ją miegodami, ar mes ją išleistumėm produktyviam darbui, o gal laisvalaikiui? O ar po mėnesio nepradėtumėme svajoti apie papildomą 26 valandą paroje?Tad nuveikti per dieną darbai priklauso ne nuo paros ilgumo, o nuo produktyvaus laiko skirstymo. Tad  turėdamas 25 valandas paroje moksleivis, nesugebantis organizuoti savo laiko nepadarys nieko daugiau.O tam, kuris moka dirbti produktyviai ir organizuotai, užteks ir 24 valandų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Jau girdžiu, kaip daugumos jūsų mintyse skamba žodžiai: " O ne... Ir VĖL?? Ir VĖL apie laiko planavimą, darbų sąrašus ir kitus bereikšmius neikučius?". Deja, turiu jus nuvilti- taip, VĖL.. Bet šįkart jums popieriaus lapo ir rašiklio neprireiks.(Juk tai ir yra bene nuobožiausia laiko planavimo dalis- pildyti viską ranka). Nors elementariau ir papračiau ir būti negali, bet tikrai verta išbandyti WorkFlowy programą(https://workflowy.com). Šią programą galima naudoti ir iPhone, iPad įrenginiuose (21 amžiaus žmogui, tai itin didelis pliusas!) Tai taip paprasta- daryti minčių audrą, sudarinėti sąrašus, juos papildyti, išbraukti padarius, apkeisti vietomis, pagal svarbumą ar išskaidyti į mažesnius darbelius.
Genialumas slypi paprastume!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:910
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:04/12/12
Paskutinieji pakeitimai:04/12/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį