SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                                Šakelė alyvų

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šiandien tokia graži diena buvo. Nesvarbu, kad lijo lietus ir pūtė vėjas.
Dabar kambaryje kvepia alyvomis. Šakelė alyvų tiek daug reiškiančių man. Kiekviena diena vis geresnė. Atrodo, jog viskas nepastebimai keičiasi ir juda į prieki. Džiaugiuosi viskuo iš eilės ir taip viduje gera bei šilta. Nepastebimai atsliūkina vasara, aš jos taip laukiu, bet žinau, kad prabėgs lyg akimirksnis. Gera planuoti, galvoti. Taip norisi greičiau pasinerti į vasaros nepakartojamus įvykius.  Aš jaučiausi laisva, darydama tai, ką noriu ir negalvodama ką apie mane dėl to pagalvos.
Dabar aš suprantu, kaip greitai bėga laikas. Nepastebimai. Jo vis maža ir vis trūksta. Nespėju to, ano. Bet pasidžiaugti kažkuo laiko randu. Pasidžiaugti draugės šypsena, ramiu vakaru šeimoje, man artimo žmogaus apkabinimu, saulės spinduliu, gera muzika, papildomomis rytinėmis penkiomis minutėmis ir žinoma gyvenimu. Kad kiekvieną dieną prabundu ir toliau galiu džiaugtis kiekviena akimirka. Mes net neįvertiname to, bet juk tai yra neįkainojama!
Žmonės, jau pavasaris įpusėjo. Gamta pabudo, paukščiai sučiulbo - kelkimės ir mes, gyvenkime, džiaukimės, šypsokimės ir mėgaukimės tuo, ką turime. Negyvenkime vien pasakose. Kurkime jas čia ir dabar.
Lankytojai:1032
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/14/12
Paskutinieji pakeitimai:04/17/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį