SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                              Mokėk pripažinti savo klaidas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
     Man labai nepatinka melas. Stengiuosi nemeluoti ir pati. O kodėl žmonės meluoja? Atrodo žiūri į akis, sako tiesą, o iš tiesų meluoja. Kam meluoti? Meluoti išmokstama dar vaikystėje: meluojama tėvams, draugams. Užaugama su melu, nors tėvai moko „Negražu meluoti“. Tik subrendęs žmogus supranta, kad melas – negerai. Žinoma, priežasčių melui būna įvairių: noras išsisukti iš keblios padėties, noras neįskaudinti aplinkinių, galbūt netgi noras pasididžiuoti.
Kai kurie žmonės meluoja, bet nieko negali sau padaryti. Mažas melas veda prie didelio melo, kuris, jei bus atskleistas, gali sukelti dar didesnį konfliktą, o pasekmės bus neigiamos. Juk kaip yra pasakęs Seneka: „Melas – plonasienis daiktas: gerai įsižiūrėjus, jis persišviečia.“ Verčiau sakyti tiesą ir susitaikyti su pasekmėmis. Manau, kad tada aplinkiniai ims gerbti sakančiojo atvirumą.
     Aš pagalvoju, kad galbūt žmogui pritrūksta drąsos pasakyti tiesą, pripažinti savo klaidas. Kai jaučiu, kad man žmogus meluoja, stengiuosi pokalbį kuo greičiau baigti, nes tampa nebemalonu toliau su tuo žmogum bendrauti.

Lankytojai:914
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/15/12
Paskutinieji pakeitimai:04/17/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį