SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 12 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
ŠUO GERIAUSIAS ŽMOGAUS DRAUGAS
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Draugas- tai žmogus arba gyvūnas, galintis tave suprasti be žodžių, jausti kada tau gerai ir kada blogai. Jis visada paguos, patars ir net pastūmės svajonės link. Netikite kad šuo tą gali???
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Juk kiekvienas gyvūnas  turi širdį, jausmus. Kaip ir žmogus jis trokšta meilės, šilumos, dėmesio. Vis dar manote kad šuo negali būti geriausiu žmogaus draugu? Na, ar žmogus draugas kiekvieną kartą jums grįžus džiaugsmingai jus pasitiks, netgi palikęs visus svarbius darbus ateis pas jus ir parodys kaip pasiilgo? Juk tai gali ir šuo. Na taip, jis negalės su jumis šnekėtis, bet visada išklausys. Visada patars, ne žodžiais, bet tą suprasite iš jo akių. Kai jausitės gerai, šuo džiaugsis kartu, kai bus blogai, gal ir nepavyks jam jums padėti, bet šuo tikrai supras viską ir atėjęs šalia padės galvą ant kelių. Šuo kiekvieną dieną padės prasiblaškyti, atneš žaisliuką ir paprašys pažaisti, šuo jausis laimingas gaudamas dėmesio, jūs bent trumpam atsitrauksite nuo svarbių darbų ir pamiršite visas problemas. Išėję į lauką, jūs įkvėpsite gryno oro, kuris abiem yra reikalingas. Na va, šuo tuo pačiu pasirūpina ir jūsų sveikata.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Geriausi draugai turi papildyti vienas kitą. Šuo puikiai tinka, nes viską supranta, pralinksmina ir rūpinasi. Neskaitant to, kad jis nemoka šnekėti, pažiūrėjus į šuns akis viskas būna aišku. Todėl galima tvirtai teigti, kad geriausias draugas neprivalo būti žmogus, juo gali tapti net ir šuo.
Rusnė Tarvydaitė
Lankytojai:1939
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/15/12
Paskutinieji pakeitimai:04/17/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį