SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Daugelio dienotvarkės dalis yra kompiuteriniai žaidimai, tik ar tai gerai?
Kompiuteriniai žaidimai užkariavo pasaulį. Taip galima teigti netik dėl to jog šiais laikais šie žaidimai yra neatskiriama pauglių ar net suaugusįų dienotvarkės dalis bet ir dėl jų mąsto. Kaip pavyzdį galima paimti vieną „Rockstar North“ proektą GTA5. Šio žaidimo biudžetas buvo daugiau nei 700 mln. Lt kai filmo „Įsikūnijimas“ „tik“ 612 mln. Lt. GTA5 pelnas dar įspudingesnis-1 mlrd.dolerių vos per 3 dienas, tai pramogų industrijos rekordas. Ir tai yra tik vienas žaidimas, nekalbant apie kitus milžiniškus proektus, kurie laiko žaidėjus tarsi prikaltus prie savo ekranų.
Tačiau kur vis dėlto keliauja tie žaidimai ir ar ten kur reikia. Ant GTA5 puikuojasi skaičius 18, nurodantis amžiaus cenzą, kurio turėtų būti laikomasi. Ir turbūt ne paslaptis, kad daugeliu tokiais ženklais pažymėtų proektų megausi asmenys, kuriems tokie proktai turėtų būti neprieinami. Tačiau daugelis tėvų į tai nekreipia dėmesio ir net patys perka tokius žaidimus. Ir gal jie teisūs tai tik žaidimai, jugi vaikai niekam žalos nedaro, atvirkščiai čia jie išlieja savo emocijas.
Gal ir taip aš nesakau, kad sužaidęs žaidimą eisi ir pyškinsi iš automato į praeivius. Nesakau, kad tapsi ir kažkokiu monstru. Bet tokie žaidimai verčia pamiršti kiek verta yra gyvybė ir kaip lengva ją atimti, kad ne tik ginklai sprendžia problemas.
Lankytojai:650
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:02/09/14
Paskutinieji pakeitimai:02/09/14
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
aktuali temaRita Baltrušaitienė002/23/14
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį